OnePlus One teraz kúpite už bez loga Cyanogen na zadnej strane

Teraz čítate
OnePlus One teraz kúpite už bez loga Cyanogen na zadnej strane

Ako sme vás včera informovali, OnePlus bude svoj prvý smartfón, OnePlus One, predávať s vlastným OS, ktorý ponesie názov OxygenOS. Ten si budete teda môcť nainštalovať miesto Cyanogen OS, ktorý aktuálne na tomto „zabijakovi vlajkových lodí“ beží. Oficiálne predstavenie nového operačného systému od OnePlus prebehne 12. februára. Keďže sa chcú sústrediť na svoj vlastný OS, prestali vyrábať kusy s logom spoločnosti Cyanogen na zadnej strane. OnePlus oznámil začiatkom tohto mesiaca, že zadná strana One bude čistejšia a ucelenejšia pre všetky regióny.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

To, že OnePlus odstránil Cyanogenmod z vizuálnej stránky smartfónu neznamená, že s ním úplne skončil, keďže medzinárodná verzia sa stále predáva so Cyanogenmodom. V druhom polroku môžeme taktiež očakávať nástupcu One a bude zaujímave, či sa bude predávať so Cyanogenmodom, alebo nie. Taktiež sme veľmi zvedaví, ako sa OnePlus vydarí ich vlastný operačný systém založený na Androide.

Toto logo už na OnePlus One neuvidíme

Toto logo už na OnePlus One neuvidíme

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.