OnePlus One teraz dokáže fotiť až 50 MPx fotky, ROOT nepotrebujete

Teraz čítate
OnePlus One teraz dokáže fotiť až 50 MPx fotky, ROOT nepotrebujete

OnePlus už pripravuje svoj druhý smartfón, ktorý by sme mali vidieť ešte tento rok. Ale pri čakaní naň sa komunita okolo OnePlus a CM vôbec nenudila, práve naopak, len prednedávnom sa im podarilo dostať aplikáciu fotoaparátu z ColorOS (Oppo Find 7/7a) na CyanogenMod 11. Samozrejme to je ešte len Beta verzia, ale aj napriek tomu je takmer celá aplikácia použiteľná aj s pluginmi. Medzi najlepšie funkcie patrí napríklad natáčanie 4K videa, natáčanie HDR videa, SlowMotion, 50 MPx fotografie a veľa iných. Túto aplikáciu si bez problémov môžete nainštalovať na váš OnePlus One a nemusíte ani smartfón ROOTovať.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

OnePlus pracuje aj na ich novom OS s názvom OxygenOS, ktorý sa toľkej podpory od modérov asi nedočká, ale určite uvidíme zaujímavé vylepšenia aj na OxygenOS. Návod na inštaláciu tejto appky nájdete známom XDA fóre, ale stačí keď nainštalujete appku, potom pluginy (max 5) a nakoniec vymažete dáta v aplikácii pre fotoaparát.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.