OnePlus hľadá beta testerov pre ROM založenú na Androide 6.0

banner-oneplus-x
OnePlus pred niekoľkými mesiacmi oznámil, že plánuje vydať aktualizáciu na Android 6.0 pre OnePlus 2 a OnePlus X. Výrobca si tento sľub začína plniť a odvčera sa internetom začala šíriť testovacia beta ROM založená na Androide 6.0.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

OnePlus to oznámil na sociálnej sieti Weibo, z čoho vyplýva, že OnePlus má pravdepodobne v tejto fáze testovania záujem len o čínskych testerov. Podmienkou je len manuálne flashnutie ROM a pravidelné nahlasovanie chýb priamo do OnePlus. Niet pochýb o tom, že v určitej fáze testovania ROM pravdepodobne unikne, no majte na pamäti, že medzi čínskou (HydrogenOS) a globálnou (OxygenOS) verziou ROM je viacero rozdielov, a to napríklad v tom, že čínska verzia je lokalizovaná iba do angličtiny a čínštiny, má menej funkcií a taktiež neobsahuje žiadne aplikácie od Google. Predtým, ako sa rozhodnete aktualizovať, si teda tento krok poriadne rozmyslite.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


android-6-0-oneplus

Zdroj: gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.