Oneplus predstavil nový HydrogenOS, aktualizácie budú pravidelné

Oneplus patrí medzi tie najznámejšie čínske spoločnosti aj napriek tomu, že predávajú iba jeden smartfón. Dôvodom, prečo to takto je, že OnePlus One prišiel s high-end hardvérom za zlomok ceny. Každý nás ho určite pozná aj pod označením „zabijak vlajkových lodí“. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

OnePlus One sa preslávil aj vďaka jednej z najlepších Android ROM, CyanogenMod, s ktorou smartfón prišiel hneď vybalení z krabice. Bohužiaľ, Oneplus a CyanogenMod sa museli kvôli problémom odlúčiť, takže nastal dobrý čas na to, vytvoriť vlastné UI. Oneplus už oznámil ich prvý OS, Oxygen, ktorý bude medzinárodne dostupný pre všetky ich zariadenia, ale dnes predstavený Hydrogen bude dostupný len pre čínskych užívateľov. HydrogenOS je založený na Androide 5.0 a využíva plný potenciál moderného Material dizajnu. CEO spoločnosti, Liuzuo Hu, taktiež pri rozhovoroch s médiami povedal, že Oneplus bude naďalej podporovať terajšie zariadenia a nový Hydrogen OS označovaný aj ako H2oS bude aktualizovaný raz za dva týždne.


OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Spomenul aj to, že dôvodom predstavenia nového OS boli žiadosti od samotných užívateľov. Taktiež si myslí, že by vďaka vlastným operačným systémom mohli byť sebavedomejší. HydrogenOS by sme mali na OnePlus smartfónoch vidieť za niekoľko mesiacov v BETA fáze, krátko po uzavretom BETA teste.

Zdroj: Gizmochina.com, h2os.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]