Len pred malou chvíľou skončila konferencia v Londýne, na ktorej bola predstavená nová vlajková loď OnePlus 6. Okrem toho však boli predstavené aj úplne nové bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú na to, aby boli tými najlepšími na trhu.

Na úvod konferencie zaskočil CEO OnePlus, Carl Pei, všetkých prítomných divákov oznámením, že okrem smartfónu bude predstavený ešte jeden produkt. Napätie sa veľmi rýchlo skončilo predstavením nových bezdrôtových slúchadiel, ktoré prinášajú viacero inovatívnych riešení.

Magnetické a s podporou Google Asistenta

Na prvý pohľad klasické slúchadlá v sebe ukrývajú viac, než by si možno očakával. Hliníkových štupľových slúchadiel s ovládaním hlasitosti ako sú tieto je na trhu hneď niekoľko. Tieto sa však vyznačujú prepracovaným zvukom, ktorý je čistý, vyvážený a s hlbokými basmi. Ponúkajú odolnosť voči vode a pripájajú sa k sebe magnetom.

Spojenie magnetom má však oveľa hlbší význam. Pokiaľ sú slúchadlá k sebe pripojené, tak sú vypnuté. Ak ich však od seba oddelíš, automaticky sa zapnú a pokračujú v prehrávaní tam, kde naposledy skončili. Rovnakým spôsobom vieš napríklad aj prijať telefonický hovor.

Nenechaj si ujsť!
OnePlus 6 oficiálne: Privítajte jeden z najrýchlejších smartfónov planéty

Disponujú aj inteligentným Google asistentom , vďaka čomu cez ne môžeš zadávať rôzne príkazy, vďaka čomu už nebudeš musieť vyťahovať smartfón, pokiaľ budeš chcieť napríklad prepnúť skladbu či playlist. Batéria má zatiaľ neznámu kapacitu, no výdrž je deklarovaná až na 5 hodín prehrávania hudby. Novinkou je však podpora rýchleho nabíjania, čím tieto slúchadlá nabiješ už za 10 minút!

Cena a dostupnosť

Začiatok predaja týchto slúchadiel je naplánovaný na 5. júna, pričom ich cena je stanovená na veľmi dobrých 69 €. Získať ich budeš môcť priamo zo stránky výrobcu ako samostatný tovar. Prípadne ak si zakúpiš najnovší OnePlus 6 zo stránky oneplus.net, dostaneš ich k smartfónu ako darček.

Výhodou týchto slúchadiel je aj spätná kompatibilita so smartfónmi OnePlus 5 a 5T. Vďaka pripojeniu Bluetooth by však nemal byť problém ich spárovať aj s iným telefónom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom