Predstavenie OnePlus 6T sa blíži a už je dokonca potvrdený oficiálny dátum predstavenia. Stane sa tak koncom mesiaca a to konkrétne 30. októbra v New Yorku.

Ako sa blížime k odhaleniu ďalšieho zabijaka vlajkových lodí, na internete sa objavuje čoraz viac informácií. Hovorí sa o výreze v tvare kvapky, podobne ako má Essential Phone a dnes sa vďaka výsledku zo známeho benchmarku dozvedáme aj hlavné hardvérové parametre.

Nekompromisný výkon s Androidom 9.0 na palube

Ako môžeš vidieť, tak aj nový OnePlus 6T ponúkne to najlepšie dostupné na technologickom trhu. Rovnako ako súčasný OnePlus 6, aj jeho nasledovník bude mať osemjadrový procesor Snapdragon 845, ktorý doplní 8 GB RAM. Očakáva sa však aj lacnejšia verzia, ktorá bude mať 6 GB RAM. Výsledok z benchmarku napovedá, že pôjde o jedno z najvýkonnejších zariadení na súčasnom trhu. Všetky modely budú mať navyše predinštalovaný Android 9.0 Pie, ktorý bude doprevádzať nadstavba Oxygen OS 9.0.

Prečítaj si tiež
Predstavenie OnePlus 6T je takmer za rohom. Nový „zabijak vlajkových lodí“ sa ukáže už o pár týždňov

V porovnaní s predchodcom síce nejde o významný nárast vo výkone, no o tomto verzie T nikdy neboli. Medzi verziami z toho istého roku nikdy neboli veľké zmeny, no v tomto prípade ich niekoľko bude, pričom pôjde skôr o funkčné záležitosti. Spomenutý bol menší výrez, objaviť by sa mala čítačka odtlačkov prstov v displeji, no odíde napríklad audio jack, ktorý prenechá drahocenný priestor 3700 mAh batérii.

OnePlus 6T tak určite má nábeh na to, aby udržal hrdosť výrobcu a my sa už jeho predstavenia nevieme dočkať. Ak sa k tomu všetkému pripojí dobrá cenovka, pôjde o veľmi horúceho adepta. Dátum 30. október si tak určite poznač do kalendára.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom