Dlhé špekulácie o výbave a podobe nového smartfónu z dielne čínskeho OnePlus čoskoro skončia príchodom jeho oficiálneho predstavenia. Doteraz sa o tejto novinke objavovalo mnoho detailov, ktoré nám prezrádzali, že pôjde znova o jeden z najlepších modelov tohto roka. Výrobca teraz potvrdil dátum predstavenia svojho nového OnePlus 6T, ktoré prinesie vylepšenú výbavu s inovatívnym spôsobom biometrického zabezpečenia.

Očakávaná novinka tejto spoločnosti opäť môže potvrdiť svoje významné prednosti po stránke výkonu, ale aj iných oblastí. Ako vylepšený nástupca svojho predchodcu by mal totiž dostať ešte lepšie vlastnosti. Vo výsledku si však za nové OnePlus 6T môže výrobca zapýtať o pár eur viac než sme boli zvyknutí u jeho aktuálnej vlajkovej lode. Nakoniec ale bude cena vzhľadom na potenciál smartfónu stále pre zákazníka prijateľná.

OnePlus 6T je skoro na obzore

Dlhé týždne sme čakali na to, kedy sa spoločnosť rozhodne stanoviť presný dátum oficiálnej premiéry tejto novinky. Túto udalosť predsa len potvrdila, a to priamo videom so sloganom „Unlock the Speed“, teda odomkni rýchlosť už 30. októbra v New Yorku. Práve v tento deň sa nám OnePlus 6T ukáže so všetkými svojimi inováciami, ktoré budú môcť všetci sledovať cez live stream. Samotné video láka na hlavné prednosti tohto „zabijaka vlajkových lodí“, ktorý znova raz vynikne svojou rýchlosťou.

Nenechaj si ujsť
Bez jacku aj bezdrôtového nabíjania a predsa drahší. Toto sa fanúšikom OnePlus nebude vôbec páčiť

Popritom sa však s veľkou pravdepodobnosťou dočkáme aj dlho ospevovaného snímača odtlačkov prstov v displeji, ktorý je ďalším krokom pre ešte pohodlnejšie odomykanie smartfónov. Doteraz ho vo svojej obrazovke nesie len malý počet vybraných modelov, no medzi nich už čoskoro pribudne aj OnePlus 6T. Rovnako si dal výrobca záležať aj na výreze OLED displeja, ktorý sa nemusel páčiť všetkým, a tak ho upravil do tvaru kvapky vody. Týmto elegantným riešením poskytne používateľovi lepší zážitok z pozerania filmov a videí.

Poriadnu dávku výkonu pritom bude tejto novinke znova dodávať procesor Snapdragon 845, ktorý by mal spolupracovať so 6 GB, alebo tiež s 8 GB operačnou RAM pamäťou v najvyššej verzii. O nedostatok výpočtovej sily teda rozhodne núdza nebude. Okrem toho mohla spoločnosť zapracovať aj na duálnom fotoaparáte, batérii a iných aspektoch smartfónu. Viac o jeho detailnej výbave sa však dozvieme už v závere októbra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom