OnePlus 3 sa objavil v TENAA, potvrdenie kovového tela a Snapdragonu 820

banner-oneplus2Potenciálny vzhľad smartfónu OnePlus 3 odhalený pomocou renderov naznačuje, že spoločnosť sa inšpirovala dizajnom produktov HTC. Tentoraz sa rovnaké zariadenie objavilo na stránkach certifikačnej agentúry TENAA a zdá sa, že dizajn prezentovaný skôr sa potvrdil. No nie je to jediná vec, ktorá sa zhoduje s predchádzajúcimi tvrdeniami.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovšie obrázky OnePlus 3 odkrývajú a potvrdzujú kovový dizajn, pôjde tak o prvý celokovový model spoločnosti. Na prednej strane zariadenia sa navyše objaví aj zahnuté 2.5D sklo. Z pohľadu na obrázky je zrejme každému jasné, že dizajn smartfónu zdieľa podobnosť s produktami HTC. Na zadnom paneli nájdeme veľký senzor fotoaparátu, ktorý bude jemne vytŕčať z kovového tela. Pod fotoaparátom sa nachádza LED blesk bez laserového zaostrovania, čo je dosť prekvapujúce vzhľadom na to, že OnePlus 2 túto funkcionalitu ponúkal. Čierne pruhy, ktoré sú súčasťou antén zariadenia, zohrávajú dôležitú úlohu pri dotváraní celkového dizajnu zariadenia.

OnePlus 2 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Ohľadne špecifikácii zariadenia sme sa tiež dočkali potvrdenia predchádzajúcich dohadov. Novinka teda príde so 4-jadrovým procesorom Snapdragon 820, taktovaným na frekvenciu 2.15 GHz. Spoločnosť mu budú robiť 4 GB RAM, 64 GB vnútorné úložisko, 16 MPx fotoaparát na zadnej strane a 8 MPx snímač vpredu. O verzii so 6 GB RAM certifikácia nepriniesla žiadne informácie. Potvrdená bola aj veľkosť displeja. Uvidíme teda 5,5-palcovú obrazovku s FullHD rozlíšením. OnePlus 3 sa bude radiť k tým tenším zariadeniam, keďže jeho hrúbka dosahuje 7.3 mm. Vnútri zariadenia sa nachádza 3000 mAh batéria, ktorá by mala poskytnúť dostatok energie a jej súčasťou bude aj technológia rýchleho nabíjania. Prítomná bude aj DualSIM funkcionalita a podpora 4G mobilných sietí. Verzia OnePlus 3, ktorá sa objavila v TENAA bežala na operačnom systéme Android 6.0.1 Marshmallow, no finálna verzia produktu by mohla priniesť nový Android N.

Zdroj: Gizmochina.com

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]