OnePlus 3 sa objavil v TENAA, potvrdenie kovového tela a Snapdragonu 820

Teraz čítate
OnePlus 3 sa objavil v TENAA, potvrdenie kovového tela a Snapdragonu 820

banner-oneplus2Potenciálny vzhľad smartfónu OnePlus 3 odhalený pomocou renderov naznačuje, že spoločnosť sa inšpirovala dizajnom produktov HTC. Tentoraz sa rovnaké zariadenie objavilo na stránkach certifikačnej agentúry TENAA a zdá sa, že dizajn prezentovaný skôr sa potvrdil. No nie je to jediná vec, ktorá sa zhoduje s predchádzajúcimi tvrdeniami.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovšie obrázky OnePlus 3 odkrývajú a potvrdzujú kovový dizajn, pôjde tak o prvý celokovový model spoločnosti. Na prednej strane zariadenia sa navyše objaví aj zahnuté 2.5D sklo. Z pohľadu na obrázky je zrejme každému jasné, že dizajn smartfónu zdieľa podobnosť s produktami HTC. Na zadnom paneli nájdeme veľký senzor fotoaparátu, ktorý bude jemne vytŕčať z kovového tela. Pod fotoaparátom sa nachádza LED blesk bez laserového zaostrovania, čo je dosť prekvapujúce vzhľadom na to, že OnePlus 2 túto funkcionalitu ponúkal. Čierne pruhy, ktoré sú súčasťou antén zariadenia, zohrávajú dôležitú úlohu pri dotváraní celkového dizajnu zariadenia.

OnePlus 2 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Ohľadne špecifikácii zariadenia sme sa tiež dočkali potvrdenia predchádzajúcich dohadov. Novinka teda príde so 4-jadrovým procesorom Snapdragon 820, taktovaným na frekvenciu 2.15 GHz. Spoločnosť mu budú robiť 4 GB RAM, 64 GB vnútorné úložisko, 16 MPx fotoaparát na zadnej strane a 8 MPx snímač vpredu. O verzii so 6 GB RAM certifikácia nepriniesla žiadne informácie. Potvrdená bola aj veľkosť displeja. Uvidíme teda 5,5-palcovú obrazovku s FullHD rozlíšením. OnePlus 3 sa bude radiť k tým tenším zariadeniam, keďže jeho hrúbka dosahuje 7.3 mm. Vnútri zariadenia sa nachádza 3000 mAh batéria, ktorá by mala poskytnúť dostatok energie a jej súčasťou bude aj technológia rýchleho nabíjania. Prítomná bude aj DualSIM funkcionalita a podpora 4G mobilných sietí. Verzia OnePlus 3, ktorá sa objavila v TENAA bežala na operačnom systéme Android 6.0.1 Marshmallow, no finálna verzia produktu by mohla priniesť nový Android N.

Zdroj: Gizmochina.com

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.
  • peterpan

    6gb ram verzia tiujem ze bude mat 128gb ulozisko stavte sa :) a ak ta laser diodka tam nebude ,tak to bude jeden velky fail a minus ,to uz maju hadam aj vsetky midend fony dnes.. to si oneplus podkope hrob.. s takym vaznym nedostatkom a este u top vlajkovej lodi.. nepoviem keby sa jednalo o nejaky lowend ci nejaky priemerny midend

  • Martin Mihali

    Wau, vďaka Bohu za 5 a pol palec… Ináč aj podľa mňa je to chýbajúce laserové zaostrovanie dosť veľký mínus, keďže ho má už LG G3s.