OnePlus 2 + HTC 10 = OnePlus 3. Prvý oficiálny render potvrdzuje dizajn OnePlus 3!

banner-oneplus2
Po niekoľkých uniknutých fotografiách zobrazujúcich údajného nástupcu minuloročného „zabijaka vlajkových lodí“, OnePlus 3, zostalo mnoho fanúšikov sklamaných a znechutených jeho dizajnom. Najnovší a zároveň oficiálny render však tieto domnienky našťastie vyvrátil.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Len pár dní dozadu sme tu mali prvé reálne fotografie údajného OnePlus 3, ktorý svojím dizajnom práve veľmi neupútal a mnoho fanúšikov ostalo sklamaných. Nový render vo vysokej kvalite, ktorý sa podarilo získať bývalému veľmi známemu leaksterovi @evleaks síce potvrdzuje dizajnové črty z predošlých fotiek, no celkový dizajn OnePlus 3 nevyzerá na zahodenie. Všimnúť si môžeme dizajnové črty predchodcu, OnePlus 2, no novinka niektoré vlastnosti prevzala aj od nedávno predstavenej vlajkovej lodi taiwanského výrobcu, HTC 10.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


OnePlus-3
Na najnovšom obrázku môžeme vidieť, že OnePlus pri novinke staví na celokovovú konštrukciu a známy Sandstone povrch už na zadnej strane pravdepodobne neuvidíme. Zdá sa, že telo OnePlus 3 bude z tých tenších a všimnúť si môžeme aj vystupujúci zadný fotoaparát, ktorý veľmi pripomína ten zo Samsungu Galaxy S6. Vyzerá to tak, že OnePlus sa pri navrhovaní novinky inšpirovalo u niektorých výrobcoch a OnePlus 3 prinesie niekoľko podobností. Vo výsledku však OnePlus 3 vyzerá veľmi elegantne a jeho dizajn bude určite luxusný, o čom niet pochýb.

oneplus-3-balenie-nahlad

Jeden z možných dizajnov balenia OnePlus 3

Okrem najnovšieho rendru sme sa dozvedeli aj pár nových špecifikácií. K už spomínanému hardvéru ako Snapdragon 820 procesor, 4 GB / 6 GB RAM, 16 MPx zadný a 8 MPx predný fotoaparát, by sa mal pridať aj Super AMOLED displej s FullHD rozlíšením a 5,5″ uhlopriečkou, ktorý bude napájať len 3000 mAh, ktorá teraz môže znieť nedostatočne. Ako sa však ukázalo, Snapdragon 820 nie je len výkonný procesor, ale aj šetrný na energiu a tak sa nakoniec možno dočkáme slušných čísel vo výdrži batérie. Softvérovú časť bude tvoriť Android 6.0, pričom cena OnePlus 3 má byť stanovená na 365 €.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]