OnePlus 3 bežiaci na najnovšom Androide N bude predstavený 14. júna

banner-oneplus2Najnovší počin spoločnosti OnePlus, OnePlus 3, bude čo nevidieť predstavený. S blížiacim sa dátumom predstavenia sa zvyšuje počet únikov o tomto zariadení. Najnovšie informácie o ňom priniesol dobre známy informátor Evan Blass, ktorý uverejnil screenshot pripravovanej novinky spolu s niekoľkými špecifikáciami na sociálnej sieti Twitter.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na screenshote je vidieť, že toto zariadenie beží na Androide N. Kódové označenie novinky je RAIN A3000 a mohli sme ho vidieť už pri úniku z viacerých benchmarkových aplikácií. Android N je doplnený o nadstavbu OxygenOS vo verzii 3.1.0. S najväčšou pravdepodobnosťou sa zariadenie bude predávať s nižšou verziou Androidu, keďže najnovší Android N je ešte len vo fáze testovania a nemá ani oficiálny názov. Môžeme však vidieť, že spoločnosť usilovne pracuje na odladení nového systému. Po oficiálnom predstavení nového Androidu, tak na seba aktualizácia rozhodne nenechá dlho čakať. Evan je jeden z najdôveryhodnejších informátorov, akých mobilný svet pozná. Napriek tomu však mnohí fanúšici jeho uverejnený únik spochybňujú a tvrdia, že OnePlus 3 by mal prísť s novou verziou nadstavby OxygenOS.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Čo sa špecifikácii týka, informátor potvrdil predošlé dohady. Dočkáme sa tak zariadenia so špičkovým procesorom Snapdragon 820 doplneným o 4 alebo 6 GB RAM v závislosti od verzie. Zobrazovanie obsahu bude zabezpečovať 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením. Hlavný fotoaparát ponúkne rozlíšenie 16 MPx a výsledné fotografie bude možné ukladať do internej pamäte s veľkosťou 64 GB. Novinka bude taktiež disponovať toľko diskutovaným NFC čipom. Displej s FullHD rozlíšením sa môže v dobrom svetle prejaviť pri spotrebe priemernej 3000 mAh batérie, no pri čoraz populárnejšej virtuálnej realite bude toto rozlíšenie značne nedostatočné.

OnePlus-3

Minimálne rozlíšenie pre komfortné používanie virtuálnej reality je 2K. Nedokážeme si vysvetliť, prečo spoločnosť OnePlus, ktorá je naozaj silno zameraná na VR plánuje predstaviť zariadenie s displejom, ktorý vo virtuálnej realite nedokáže ponúknuť dostatočne komfortný zážitok. Existuje ešte nádej, že sa zariadenie bude predávať vo verziách s rozdielnym rozlíšením obrazovky. Nová informácia z dnešného rána dokonca potvrdila aj dátum predstavenia OnePlus 3. Pri komunikácii fanúšika so zástupcom spoločnosti sa spýtal fanúšik práve na dátum predstavenia a zástupca mu napísal, že novinky sa dočkáme už 14. júna.

Zdroj: Gizmochina (2)

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]