OnePlus 3 sa bude môcť pýšiť obrovskou 6 GB RAM pamäťou

banner-oneplus2Smartfón, o ktorom sa dozvedáme z top čínskych smartfónov najmenej je vlaková loď pre rok 2016 od spoločnosti OnePlus, OnePlus 3. Chystaná novinka bude opäť trhákom a výrobca nechce nič ponechať na náhodu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Koncom mesiaca sa k nám teda dostávajú pomerne podrobné špecifikácie, ktoré vypovedajú, že od novinky máme očakávať len tie najvyššie ciele. Známy benchmark Geekbench uverejnil únik, v ktorom sa hovorí práve o OnePlus 3. Smartfón ponesie kódové označenie „Rain“. Určite nás neprekvapí, že zariadenie príde s procesorom Snapdragon 820, no predsa len menšie prekvapenie nastalo po zhliadnutí veľkosti pamäte RAM. „Zabijak vlajkových lodí“ pod kapotou ponúkne masívnu 6 GB RAM pamäť a zaradí sa tak k niekoľkým smartfónov, ktoré už disponujú touto veľkosťou operačnej pamäte. Z benchmarku GFXbench sme sa taktiež dozvedeli, že k dispozícii by mala byť aj verzia s označením RAIN 3000, ktorá ponúkne menšiu, 4 GB RAM a kompaktnejší 5-palcový FullHD displej.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Geekbench-

Vpredu by sme mali nájsť rovnaký 5,5-palcový FullHD displej, ako v prípade minuloročného modelu OnePlus 2. Dáta bude možné ukladať na 64 GB interné úložisko a fotografie vytvoríme špičkovým 16 MPx hlavným fotoaparátom. Pre niekoho podstatná technológia NFC by mala byť taktiež prítomná. Jedným z najhlavnejších pokrokov sa má stať vylepšený pozvánkový systém, ktorý dokáže naplno nasýtiť potenciálny záujem miliónov fanúšikov. Vrchný analytici naplno pracujú na optimalizácii tohto systému a po predstavení by malo byť všetko pripravené na 100 %. Čínske médiá odhadujú, že oficiálne predstavenie sa bude konať už 28. mája a smartfón vstúpi do predaja 6. júna. Cenová politika bude patriť opäť medzi jedno z najväčších lákadiel. Edícia so 4 GB RAM a 64 GB úložiskom bude pravdepodobne stáť okolo 313 € a verzia s väčšou, 6 GB operačnou pamäťou RAM by mala mať cenovku 340 €.

Benchmarks-5in

Zdroj: Phonearena.com, Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]