OnePlus sa pripravuje na predstavenie OnePlus 3 vo virtuálnej realite, ponúka okuliare zadarmo

banner-oneplus2Možno si ešte pamätáte ako už skoro pred rokom prebiehalo predstavenie vlajkovej lode OnePlus 2 vo virtuálnej realite. Poslednú dobu víria vody nové informácie o pripravovanom OnePlus 3. Novinka sa nezadržateľne blíži a dnes spoluzakladateľ spoločnosti OnePlus, Carl Pei, zverejnil niekoľko informácií o predstavení novinky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Carl Pei vo svojom podrobnom príspevku na oficiálnom fóre zhodnotil predchádzajúce predstavenie a priznal, že ešte nevyužili plný potenciál virtuálnej reality. To sa pokúsia tento raz zmeniť. Už dnes predstavili nové okuliare OnePlus Loop VR Headset. Počet kusov je však obmedzený na 30 000 a takmer okamžite sa vypredali. Celý proces urýchlil aj fakt, že OnePlus svoje okuliare predával úplne zadarmo, teda okrem dopravy.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Zaujímavosťou je, že OnePlus 3 nebude len predstavený vo virtuálnej realite, ale zároveň aj predávaný. Zákazníci si budú môcť kúpiť OnePlus 3 vo virtuálnej realite s predstihom než ktokoľvek iný. Carl tiež prezradil, že predstavenie bude tento raz prebiehať vo virtuálnej vesmírnej stanici Loop. Myslíme si, že nastáva čas oprášiť naše Google Cardboardy a tešiť sa na ďalšie zaujímavé predstavenie, ktoré v nás určite opäť zanechá vynikajúci dojem.

Zdroj: OnePlus fórum

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]