banner-le2Čínski výrobcovia sa snažia dostať do povedomia na trhoch mimo Číny rôznymi spôsobmi, a to aj spoluprácami so známymi osobnosťami svetového merítka. V poslednom čase sme dokonca videli už dvoch známych futbalistov, ktorý podpísali zmluvy s čínskymi spoločnosťami. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Je tomu pár mesiacov, čo sa Lionel Messi stal novým globálnym ambasádorom spoločnosti Huawei. Podobný krok teraz urobil aj Cristiano Ronaldo so spoločnosťou Nubia. Ak si dobre pamätáte, tak Huawei pri tejto príležitosti prišiel so špeciálnym modelom Mate 8, na ktorom mal svoj podpis Messi. Rovnaká situácia by mala nastať aj pri očakávanej Nubii Z11 Max. Novina pravdepodobne príde v špeciálnej „Ronaldovskej“ edícii. Spoločnosť dnes navyše oficiálne potvrdila predstavenie 7. júna, ktoré sa bude odohrávať v Pekingu. Je tiež veľká pravdepodobnosť, že Ronalda uvidíme priamo na predstavení.

nubia-z11-max-launch-tease

Nedávno sme sa dozvedeli, že nová Nubia Z11 Max bude disponovať displejom, ktorý bude vypĺňať až 83.27 % prednej plochy smartfónu. Môžeme teda očakávať minimálne rámiky okolo displeja. K prémiovosti bude prispievať aj 2.5D zahnutie a kovový rám. Rovnako je potvrdený aj USB konektor typu-C. Ak by vás špecifikácie zaujímali viac, nedávno sme sa ich dozvedeli neoficiálnou cestou vďaka úniku z certifikačného úradu TENAA.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom