Displej Nubie Z11 Max zaberie až 83,27 % prednej strany

banner-mi5
Po minuloročnom úspechu rady Nubia Z9 je spoločnosť ZTE po roku späť. Všetko odštartovala Nubia Z11 Mini, predstavená minulý mesiac. Dnes je tu Z11 opäť, tentoraz ale v prevedení, ktoré nesie označenie „Max“. Okrem renderu sme sa dozvedeli aj pár základných informácií o novom modeli.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Problémom väčšiny smartfónov s veľkými displejmi je to, že spolu s displejom sa logicky zväčšuje aj ich veľkosť. To môže mnohých ľudí od kúpy odradiť. Ak chce byť výrobca s veľkým smartfónom úspešný, musí zaistiť, aby bol pomer veľkosti displeja ku zvyšku prednej časti (známy v angličtine ako screen-to-body ratio) čo najlepší. To sa presne podľa slov výkonného riaditeľa ZTE podarilo konštruktérom na novej Nubii Z11 Max. Tí totiž vytvorili prednú stranu telefónu, na ktorej až 83,27 % zaberá displej. Výsledok  je veľmi pôsobivý, najmä kvôli tomu, že vyššie spomínaný pomer väčšiny dnešných smartfónov sa pohybuje v rozmedzí 70-75 %. Skvelému číslu pravdepodobne napomáha aj tenká spodná a vrchná časť.

zte nubia z11 tenna unik nahlad

Fotografie, ktoré sa objavili pri úniku z TENAA

Nubia Z11 Max už prešla tradičnou certifikáciou TENAA, ktorá odhaľuje 6-palcový displej s FullHD rozlíšením, procesor Snapdragon 652 a 4 GB RAM pracujú v tandeme s 32 GB internou pamäťou. Po fotografickej stránke sa môžeme tešiť na 16 MPx zadný a 8 MPx predný fotoaparát. Vo vnútri kovového unibody tela nájdeme 4000 mAh batériu a po softvérovej stránke starý Android 5.1 Lollipop. Jedna vec je istá, Xiaomi Mi Max bude mať naozaj zdatného konkurenta.

 Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]