Nové rendre pripravavonej vlajkovej lode Meizu MX5

Teraz čítate
Nové rendre pripravavonej vlajkovej lode Meizu MX5

Vlajková loď Čínskeho výrobcu Meizu, MX4 Pro, zožala vo svete veľký úspech. Predstavenie tohto úspešného modelu sa konalo v septembri minulého roka. Podľa predbežných informácií predstavenie nástupcu je naplánované na rovnaké obdobie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Posledné úniky naznačujú, ako je už trendom tento rok u vlajkových lodí, bezrámikový displej. Ani v novej MX5-ke nebude chýbať hardvérové domovské tlačidlo, do ktorého bude integrovaný snímač odtlačkov prstov. Z hadrvérových špecifikácií toho veľa nevieme, no výrobca pravdepodobne zvolí procesor MediaTek MT6795 so 64-bitovou architektúrou.

Podrobnejšie informácie by sme sa mali dozvedieť koncom júna. My v redakcii už netrpezlivo očakávame nástupcu výborne vybaveného modelu MX4, ktorý si získal priazeň nejedného fanúšika.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.