Pred pár dňami sme vám priniesli informácie o nových modeloch spoločnosti ZTE. ZTE Nubia Z9 Max a Z9 mini priniesli perfektnú výbavu a nádherný dizajn vyšperkovaný titánovým rámom. Teraz tieto novinky prešli známym Antutu benchmarkom .

[/blockquote]

ZTE Nubia Z7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Väčší z dvojice, Z9 Max, ktorý prichádza so Snapdragonom 810 nám ukázal, ako výkonný je tento nový procesor z dielne Qualcommu. Skóre sa vyšplhalo na neuveriteľných 56 892 bodov a zatiaľ žiadny čínsky smartfón nedosiahol takto vysoké skóre. Z9 Max môže kľudne súperiť aj so smartfónmi známych spoločností ako Xiaomi, Huawei alebo Meizu.

nubia-z9-antutu
Menší z dvojice naopak veľmi sklamal a jeho skóre je iba 28 501 bodov, čo ho radí za lacnejšie modely, ako je napríklad Mlais M52, ktorý používa procesor Mediatek MT6752 a dosiahol skóre cez 40 000 bodov. Pritom stojí len 160 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Toto skóre však nemusí nič vypovedať o zážitku z používania a optimalizácie prostredia, ale potenciálnych zákazníkov môže odradiť. Nové modely od ZTE sa začnú predávať v polovici apríla v Číne. O dostupnosti v Európe vás budeme informovať.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP