Nové Nubie Z9 prešli Antutu benchmarkom, výkonnejší model dosiahol 56 892 bodov

Teraz čítate
Nové Nubie Z9 prešli Antutu benchmarkom, výkonnejší model dosiahol 56 892 bodov

Pred pár dňami sme vám priniesli informácie o nových modeloch spoločnosti ZTE. ZTE Nubia Z9 Max a Z9 mini priniesli perfektnú výbavu a nádherný dizajn vyšperkovaný titánovým rámom. Teraz tieto novinky prešli známym Antutu benchmarkom .

[/blockquote]

ZTE Nubia Z7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Väčší z dvojice, Z9 Max, ktorý prichádza so Snapdragonom 810 nám ukázal, ako výkonný je tento nový procesor z dielne Qualcommu. Skóre sa vyšplhalo na neuveriteľných 56 892 bodov a zatiaľ žiadny čínsky smartfón nedosiahol takto vysoké skóre. Z9 Max môže kľudne súperiť aj so smartfónmi známych spoločností ako Xiaomi, Huawei alebo Meizu.

nubia-z9-antutu
Menší z dvojice naopak veľmi sklamal a jeho skóre je iba 28 501 bodov, čo ho radí za lacnejšie modely, ako je napríklad Mlais M52, ktorý používa procesor Mediatek MT6752 a dosiahol skóre cez 40 000 bodov. Pritom stojí len 160 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Toto skóre však nemusí nič vypovedať o zážitku z používania a optimalizácie prostredia, ale potenciálnych zákazníkov môže odradiť. Nové modely od ZTE sa začnú predávať v polovici apríla v Číne. O dostupnosti v Európe vás budeme informovať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]