Známa čínska spoločnosť ZTE, ktorá sa čím ďalej tým viac stáva známa aj v našich končinách, dnes predstavila nástupcov svojich úspešných minuloročných modelov Z7 Max a Z7 Mini. Poďme sa pozrieť, čo si pre nás ZTE pripravilo.

[/blockquote]

ZTE Nubia Z7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Väčší model, Nubia Z9 Max, prináša v skutku zaujímavú výbavu hodnú tých najlepších tohtoročných vlajkových lodí. Väčší z dvojice prichádza s 5.5″ displejom s Full HD rozlíšením a technológiou IPS, ktorá zaručí výborné pozorovacie uhly, farebné podanie a viditeľnosť na slnku. O výpočtový výkon sa bude starať najnovší procesor z dielne Qualcommu, Snapdragon 810, s novou 64-bitovou architektúrou. Sekundovať mu budú 3 GB operačnej pamäte RAM typu DDR4. Pre používateľa je pripravené 16 GB úložisko, ktoré bude možné rozšíriť pomocou Micro SD kariet.

ZTE-Nubia-Z9-Max-and-Z9-mini
Zadný fotoaparát má 16 MPx, ktorý by mal zaručiť nadpriemernú kvalitu fotografií. Vpredu sa nachádza 8 MPx kamera pre vaše selfie fotky. ZTE vybavilo svoj nový model zvukovým procesorom AK4375, čo zaručí podporu priestorového zvuku 7.1. Pod zadným krytom, ktorý má okolo seba titánové hrany a hliníkové telo, sa nachádza 2900 mAh batéria. Zadná strana je pokrytá sklom. Softwérovú časť zabezpečuje Android v najnovšej verzii 5.0 s používateľskou nadstavbou Nubia UI V2.8.

ZTE-Nubia-Z9-Max-and-Z9-mini (7)
Menší z novo predstavených modelov, Nubia Z9 mini, sa tiež nenechá zahanbiť. Prichádza s  5″ Full HD displejom, ktorý taktiež používa IPS technológiu. Pod kapotou sa nachádza Snapdragon 615 s novou 64-bitovou architektúrou a sekundovať mu budú 2 GB operačnej pamäte RAM. Používateľ bude mať k dispozícii 16 GB úložného priestrou, ktoré bude môcť rozšíriť pomocou Micro SD kariet. Ostatné parametre sú takmer totožné s väčším bratom, čiže tu máme 16 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát. Aj mini verzia nového Nubia Z9 smartfónu prichádza s 2900 mAh batériou.

Na záver ešte jedna skvelá správa. Zadný kryt Nubie Z9 mini bude vymeniteľný a ZTE ich bude ponúkať v rôznych vyhotoveniach. V ponuke nájdeme materiály ako drevo, bambus ale aj materiál podobný džínsom. Oba modely majú slot pre 2 SIM karty. Z9 Max bude k dispozícii v bielej a čiernej farbe a bude pokrytý sklom. Ceny zariadení zatiaľ nie sú známe.

Páčia sa vám nové smartfóny od ZTE? 

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP