Čínsky výrobca Mlais nám po víkende ukázal výkon svojho cenovo dostupného phabletu. Mlais je u nás menej známa značka, ktorá sa snaží expandovať aj do Európy.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Nová vlajková loď tohto čínskeho výrobcu  prináša v sebe v skutku zaujímavú výbavu. Za cenu na hranici 160 dolárov, čo je asi 147 €, dostanete 5,5″ displej, 2 GB operačnej pamäte RAM, osemjadrový procesor MediaTek MT6572, 16 GB úložného priestoru, 13 MPx zadný fotoaparát a na selfie fotky budete mať k dispozícii 8 MPx prednú kameru. Tento zoznam špecifikácií uzatvára používateľsky vymeniteľná batéria s kapacitou 3200 mAh, ktorá má zaručiť dlhú výdrž, až 2 dni.

mlais m52Teraz tento cenovo dostupný smartfón prešiel známym AnTuTu benchmarkom a dosiahol vcelku prekvapujúce skóre, presne 42 587 bodov, čo ho radí na popredné priečky pred velikánov ako Huawei Ascend Mate 7 alebo Xiaomi Mi3. Samozrejme, nemôžeme výkon zariadenia posudzovať podľa výsledku v benchmarku, no na reálnu skúsenosť si budeme musieť ešte počkať.

Kedy sa začne predávať tento zaujímavý kúsok zatiaľ nevedno, ale na oficiálnej Facebookovej stránke výrobcu prebieha súťaž, kde tento zaujímavý kúsok z Číny môžete vyhrať. O začiatku predaja vás určite budeme informovať.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP