Lacný Mlais M52 prešiel AnTuTu benchmarkom, dosiahol viac ako 42 000 bodov

Teraz čítate
Lacný Mlais M52 prešiel AnTuTu benchmarkom, dosiahol viac ako 42 000 bodov

Čínsky výrobca Mlais nám po víkende ukázal výkon svojho cenovo dostupného phabletu. Mlais je u nás menej známa značka, ktorá sa snaží expandovať aj do Európy.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Nová vlajková loď tohto čínskeho výrobcu  prináša v sebe v skutku zaujímavú výbavu. Za cenu na hranici 160 dolárov, čo je asi 147 €, dostanete 5,5″ displej, 2 GB operačnej pamäte RAM, osemjadrový procesor MediaTek MT6572, 16 GB úložného priestoru, 13 MPx zadný fotoaparát a na selfie fotky budete mať k dispozícii 8 MPx prednú kameru. Tento zoznam špecifikácií uzatvára používateľsky vymeniteľná batéria s kapacitou 3200 mAh, ktorá má zaručiť dlhú výdrž, až 2 dni.

mlais m52Teraz tento cenovo dostupný smartfón prešiel známym AnTuTu benchmarkom a dosiahol vcelku prekvapujúce skóre, presne 42 587 bodov, čo ho radí na popredné priečky pred velikánov ako Huawei Ascend Mate 7 alebo Xiaomi Mi3. Samozrejme, nemôžeme výkon zariadenia posudzovať podľa výsledku v benchmarku, no na reálnu skúsenosť si budeme musieť ešte počkať.

Kedy sa začne predávať tento zaujímavý kúsok zatiaľ nevedno, ale na oficiálnej Facebookovej stránke výrobcu prebieha súťaž, kde tento zaujímavý kúsok z Číny môžete vyhrať. O začiatku predaja vás určite budeme informovať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]