Unikli fotografie a špecifikácie smartfónov Lenovo Vibe X3, S1, P1 a P1 Pro

Ako sa zdá, spoločnosť Lenovo sa nás chystá na MWC skutočne prekvapiť. Podľa najnovších informácii to vyzerá tak, že na tejto udalosti nepredstaví menej ako 5 zariadení. Tieto informácie tiež naznačujú, že sú preč časy, kedy Lenovo vyrábalo len lacné plastové smartfóny, ako tomu bolo doteraz (prevažne). Svedčia o tom zariadenia ako Lenovo Vibe X2 s vrstveným kovovým telom a tiež kovové Lenovo Vibe Z Pro. Teraz sa objavilo niekoľko ďalších zariadení od tejto spoločnosti, ktoré rovnako prídu s kovovým telom.

Vibe-X3

Lenovo Vibe X3

Zdá sa, že vlajkovou loďou Lenova bude Vibe X3, pretože bude disponovať veľkým displejom, snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane a stereo reproduktormi. Podľa uniknutých informácií by mal mať tento smartfón 5.5 palcový displej, 20 MPx fotoaparát a zvukový systém Hi-Fi 3.0. Ďalším zariadením by mal byť farebný Vibe S1. Farebný, pretože by mal byť k dispozícii v rozličných farebných prevedeniach.

Vibe-S1

Lenovo Vibe S1

Toto stále nie je všetko a ďalším zariadením, ktoré môžeme na MWC od Lenova čakať je Vibe P1 s obrovskou 4 000 mAh batériou, 64 bitovým 8-jadrovým chipsetom, 2 GB pamäťou RAM, podporou 4G LTE sietí a Androidom 5.0 Lollipop. A Vibe P1 Pro dvíha latku ešte vyššie a mal by mať až 5 000 mAh batériu a snímač odtlačko prstov na prednej strane. Obe zariadenia s označením P1 by mali mať funkciu rýchleho nabíjania.

Vibe-P1

Lenovo Vibe P1

Ak je toto všetko skutočne pravdivé máme sa od Lenova na MWC skutočne na čo tešiť.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Palo Chovan
Študent ekonomickej fakulty UMB, ktorého už pár rokov zaujímajú moderné technológie a hlavne tie mobilné. K písaniu článkov som sa dostal hlavne vďaka portálu Androidnews.sk a aj to o mne napovedá, že preferujem predovšetkým Android. Samozrejme nepohŕdnem ani inými OS, ktoré majú čo ponúknuť. Okrem písania článkov, si vo voľnom čase zahrám nejakú tú hru, či už na tablete alebo Xboxe.