Ako sa zdá, spoločnosť Lenovo sa nás chystá na MWC skutočne prekvapiť. Podľa najnovších informácii to vyzerá tak, že na tejto udalosti nepredstaví menej ako 5 zariadení. Tieto informácie tiež naznačujú, že sú preč časy, kedy Lenovo vyrábalo len lacné plastové smartfóny, ako tomu bolo doteraz (prevažne). Svedčia o tom zariadenia ako Lenovo Vibe X2 s vrstveným kovovým telom a tiež kovové Lenovo Vibe Z Pro. Teraz sa objavilo niekoľko ďalších zariadení od tejto spoločnosti, ktoré rovnako prídu s kovovým telom.

Vibe-X3

Lenovo Vibe X3

Zdá sa, že vlajkovou loďou Lenova bude Vibe X3, pretože bude disponovať veľkým displejom, snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane a stereo reproduktormi. Podľa uniknutých informácií by mal mať tento smartfón 5.5 palcový displej, 20 MPx fotoaparát a zvukový systém Hi-Fi 3.0. Ďalším zariadením by mal byť farebný Vibe S1. Farebný, pretože by mal byť k dispozícii v rozličných farebných prevedeniach.

Vibe-S1

Lenovo Vibe S1

Toto stále nie je všetko a ďalším zariadením, ktoré môžeme na MWC od Lenova čakať je Vibe P1 s obrovskou 4 000 mAh batériou, 64 bitovým 8-jadrovým chipsetom, 2 GB pamäťou RAM, podporou 4G LTE sietí a Androidom 5.0 Lollipop. A Vibe P1 Pro dvíha latku ešte vyššie a mal by mať až 5 000 mAh batériu a snímač odtlačko prstov na prednej strane. Obe zariadenia s označením P1 by mali mať funkciu rýchleho nabíjania.

Vibe-P1

Lenovo Vibe P1

Ak je toto všetko skutočne pravdivé máme sa od Lenova na MWC skutočne na čo tešiť.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú