TechRadar upozorňuje na nové informácie týkajúce sa pokračovania minuloročného seriálového hitu, The Mandalorian. Druhá séria sa podľa všetkého bude vo veľkej miere sústrediť na pôvod darksaberu.

Záver prvej série ponúkol pohľad na zbraň podobnú ikonickému lightsaberu, ktorá vo veľkej miere ovplyvní smerovanie deja priameho pokračovania.

Darksaber je neodmysliteľnou súčasťou univerza Hviezdnych vojen a jeho dôležitosť v druhej sérii titulu The Mandalorian utvrdzuje aj Giancarlo Esposito, prepožičiavajúci svoj zovňajšok seriálovému Moff Gideonovi.

Giancarlo sa pre portál Deadline vyjadril: „V druhej sérii sa dočkáte viac darksaberu. Bude vám objasnené, odkiaľ táto starodávna zbraň pochádza, a aké je jej postavenie v modernom svete. Kľúčovou súčasťou príbehu druhej série je práve odhaľovanie pôvodu zbrane.“

Slová obľúbeného herca sú doteraz najzásadnejšou nápoveďou, akým smerom sa bude príbeh pokračovania, pre mnohých najlepšieho seriálu minulého roka, uberať.

Nenechaj si ujsť
Netflix a Ubisoft si podali ruky na dva nové projekty podľa slávnych herných sérií

Doteraz nám bolo jasné len to, že pokračovanie nám prinesie bližší pohľad na minulosť Baby Yodu. Rovnako vieme, že novými tvárami v druhej sérii budú Temuera Morrison, tentokrát v roli Boby Fetta a podľa dostupných informácií aj Rosario Dawson, ktorá si strihne úlohu obľúbenej Ahsoka Tano z The Clone Wars.

Sme teda zvedaví, ako Jon Favreau s tímom skombinujú príbehy pôvodu Baby Yodu a jedného z najtajomnejších predmetov Hviezdnych vojen. Každopádne, keďže je darksaber úzko spojený s kultúrou Mandalorianov, ide o vynikajúci spôsob, ako odhaliť širšiemu publiku ďalšie, nie až tak podrobne prebádanie územie univerza.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom