No.1 má už svoj klon Samsungu Galaxy S6 pripravený

Čínsky No.1 je známy najmä výrobou klonov smartfónov populárnych značiek. Bolo len otázkou času, kedy začne predávať aj klon nedávno predstaveného Samsungu Galaxy S6.  

Samsung G920 Galaxy S6 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Samsung Galaxy S6 je dizajnovo vcelku podarené zariadenie, ktoré sa zapáčilo aj čínskemu výrobcovi No.1. Ten má totižto už nachystaný klon tohto populárneho smartfónu, ktorý samozrejme bude vyzerať rovnako. Podľa uniknutých fotografií usudzujeme, že podobne ako originál, aj tento klon bude mať zadnú stranu zo skla. Bočné kovové rámiky však neočakávame.

no1-galaxy-s6-3

Celý názov smartfónu zatiaľ nie je známy a, bohužiaľ, ani jeho špecifikácie. Očakáva sa však, že príde s jedným zo 64-bitových procesorov od MediaTeku, minimálne 2 GB RAM a 13 MPx fotoaparátom. Dátum uvedenia na trh tohto klonu Samsungu Galaxy S6 taktiež nie známy, rovnako ako jeho cena. Ako sme však pri No.1 zvyknutí, vysokej ceny sa báť nemusíme.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]