Rok 2017 sa chýli ku koncu a smartfónoví nadšenci sú už naradostení na budúcoročné vlajkové lode. Tento rok v nich nastal významný progres, bude sa v podobnom duchu niesť aj budúci rok?

Podľa údajného náčrtu vlajkovej lode Samsungu sa dočkáme iba drobných vylepšení. Juhokórejský gigant svoju Galaxy S8-čku dotiahol takmer k dokonalosti a jej nástupca teda zrejme iba vychytá niektoré nedostatky.

Malé, no významné zmeny

Na internete sa najnovšie objavil údajný náčrt Galaxy S9, ktorý prezrádza hneď niekoľko kľúčových vlastností. V prvom rade je to zachovanie úžasného Infinity displeja aj spolu so zahnutými hranami po bokoch. Ďalej si môžeš všimnúť aj samotný fotoaparát na zadnej strane. Ten ale pravdepodobne bude obsahovať iba základný model Galaxy S9 a väčšie Galaxy S9+ má prísť s duálnym fotoaparátom.

Nenechaj si ujsť
Masívny únik špecifikácií Galaxy S9 a S9+ prináša nejedno prekvapenie

Ako sa už dalo dávnejšie predpokladať, snímač odtlačkov prstov sa presunul pod zadný fotoaparát. Stále to síce nie je dokonalé riešenie, ale určite je rozumnejšie, ako v prípade Galaxy S8 (snímač je napravo od fotoaparátu). Popri fotoaparáte je ešte možné spozorovať aj výrez pre blesk a snímač tepu srdca.

Zobraziť celú galériu (1)
Screenshot/Youtube/XEETECHCARE

3.5 mm jack ako exkluzivita?

V posledných rokoch začalo čoraz viac výrobcov upúšťať od zaužívaného 3.5 mm jacku. A dostalo sa to až do takej miery, že Galaxy S9 bude možno jednou z mála vlajkových lodí, ktorá ponúkne „exkluzívny“ 3.5 mm jack pre slúchadlá. Tede aspoň podľa náčrtu, na ktorom ho jasne vidieť. Sú podľa teba tieto vylepšenia postačujúce alebo vieš o nejakých ďalších nedostatkoch, ktoré by Samsung mohol vylepšiť?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom