Nebolo by to prvýkrát v histórii, kedy by sme sa premávali v herných kulisách nášho hlavného mesta. Avšak, značku tak veľkých rozmerov ako je Call of Duty sme rozhodne nečakali. Video predstavujúce novú mapu do hry však naznačuje, že hráči by sa mohli pozrieť aj do Bratislavy. Túto nečakanú novinku si ako prvý všimol portál Sector.sk.

Jedným z novších herných režimov posledných Call of Duty hier je Battle Royale mód, určený pre hru viacerých hráčov. Posledný update na hru ukazuje aj novú mapu určenú práve pre tento mód, ktorú fanúšikovská komunita šikovne dokázala prirovnať k určitej mestskej časti Bratislavy.

Herná mapa určená pre režim hry viacerých hráčov by mala byť zasadená do lokalít zimného prístavu nášho hlavného mesta. Hráči tak môžu súťažiť, kto na zmenšujúcom sa prostredí špecifickom pre herný režim Battle Royale prežije najdlhšie, len niekoľko skutočných metrov od obchodné centra Eurovea.

Okrem značne podobných kulís prístavu video odhaľuje v diaľke 125 metrov vysoké business centrum Nivy Tower a rozostavaný projekt Klingerka.

cod ba

K oficiálnemu potvrdeniu zo strany autorov zatiaľ nedošlo, no všetci pevne veríme, že sa lokalita nášho hlavného mesta do finálnej podoby hry dostane.

Nenechaj si ujsť
Pirátenie je na prahu konca. Platiť si za streamovanie filmov a seriálov ešte nedávalo väčší zmysel

Išlo by tak už o druhý výlet do Bratislavy za posledné týždne. Prednedávnom sme sa totiž dočkali výletu v Bratislave, časovo situovanom do konca 90. rokov minulého storočia v unikátnom projekte Vivat Sloboda. Hra si u nás zaslúžila aj menšiu pozornosť, v podobe krátkeho článku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom