Techland plánuje predstaviť Dying Light 2 na jar budúceho roka. Vývojári však už teraz sľúbil štyri roky DLC obsahu, čo znamená, že vášniví hráči budú môcť sťahovať doplnky až do roku 2024, píše portál ladbible.com.

Producent hry Tymon Smektala v rozhovore pre Prankster 101 potvrdil, že plány po uverejnení hry sú podobne ambiciózne ako tie pre originál z roku 2015. „Dying Light 1 bol podporovaný štyri roky po uvedení a plány pre Dying Light 2 sú úplne rovnaké,“ povedal Smektala. „Chceme hru podporovať po predstavení, lebo vieme, že mnoho fanúšikov bude čakať na DLC, updaty a extra obsah, ktorý môžu získať. A my sľubujeme, že presne to im dáme.“

Neskôr v rozhovore povedal, že, ak si šikovný, prejsť celú hru bude možné za 15-20 hodín. Dying Light 1 bola rozsiahla hra, prejsť ju so vštkými doplnkami trvalo až okolo 50 hodín. Na minuloročnej hernej konferencii E3 bol predstavený nástupca, Dying Light 2, ktorý má byť vraj štyrikrát väčší. S takýmto objemom herného obsahu je samozrejmé, že v hre bude viacero scenárov.

Dying Light 2 je open-world hra, v ktorej  rozhodovanie ovplyvní svet okolo teba. Bude záležať na rozhodnutiach hráča a aby sa stretol so všetkými územiami, postavami a výzvami, bude musieť hru prejsť viackrát. Smektala v rozhovore spomenul, že celkový čas hrania to môže predĺžiť až na 100 hodín.

Ďalšou dobrou správou je, že hra bude dostupná nielen na počítačoch, XBox One a PS4, ale aj na vychytávkach budúcich generáciách herných konzol.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú