Ak máte akokoľvek poškodený váš mobilný telefón Huawei alebo Honor, s kvalitnou, odbornou a hlavne rýchlo vybavenou opravou vám pomôžu vo FixServise. Nemusíte sa obávať ani o stratu záruky, pretože sa nedávno stali autorizovaným servisom pre túto značku. Používajú originálne diely a postupy schválené a odporúčané výrobcom.

Autorizovaný servis poskytujú nielen pre mobilné telefóny značky Huawei a Honor, ale aj pre tablety a všetky smart-zariadenia od tohto výrobcu. Používajú odporúčané schémy a postupy, kvalitné náradie a originálne diely, poskytujú tiež garanciu na montáž týchto dielov a navyše po ich servisnom zásahu nestrácate záruku na svoje zariadenie.

FixServis ponúka niekoľko možností doručenia vášho poškodeného zariadenia, stačí si vybrať taký, ktorý vám osobne najviac vyhovuje. Ak preferujete osobný kontakt, môžete ho odovzdať v niektorej z pobočiek v Bratislave alebo v Nitre. Zo všetkých kútov Slovenska môžete zariadenie poslať poštou. Tiež ponúkajú zvoz prostredníctvom kuriéra, ktorého si môžete objednať tak, že vyplníte jednoduchý formulár na ich webovej stránky.

Ak ste z Bratislavy a nechcete svoje zariadenie opustiť, neváhajte využiť bezplatnú doplnkovú službu FixPohotovosť. Zavoláte a opíšete technikovi závadu vášho zariadenia a on si nachystá potrebné náradie a náhradné diely. Príde priamo k vám do kancelárie alebo domov, ako sa dohodnete.

Certifikovaní profesionáli z FixServisu robia vždy všetko preto, aby sa vám vaše zariadenie vrátilo späť opravené čo najskôr. Závisí to samozrejme najmä od skladovej dostupnosti potrebných originálnych náhradných dielov Huawei.

Odkladáte opravu svojho zariadenia, pretože potrebujete telefón a nemáte k dispozícii iný? Už viac nemusíte. Stačí povedať a vo FixServise vám bezplatne požičajú náhradný telefón, kým neopravia ten váš.

Hravo si poradia so záručným a tiež aj s pozáručným servisom. Nezľaknú sa žiadneho servisného problému, či potrebujete vymeniť rozbitý či inak nefunkčný displej, batériu, prasknutý alebo rozbitý batériový kryt, nefunkčný mikrofón aj slúchadlo. Vymenia vám kameru prednú aj zadnú, reproduktor aj tlačidlá. V mnohých prípadoch si poradia aj s utopeným zariadením a dokážu vám pomôcť aj so zálohou vašich dát.

Zisťovali sme, s akými opravami zariadení Huawei a Honor sa stretávajú najčastejšie. Čo sa týka záručných opráv menia vo FixServise najčastejšie nefunkčný lcd komplet, ktorý v súlade s odporúčaniami výrobcu menia spolu s batériou. Záručné výmeny batérii sú druhou najčastejšou opravou a treticu uzatvára výmena základnej dosky.

Čo sa týka pozáručného servisu, s výmenou rozbitého alebo inak mechanicky poškodeného lcd kompletu sa stretávajú najčastejšie. Druhým najčastejším servisným úkonom na zariadeniach Huawei a Honor je výmena batérie a ako tretie najčastejšie menia rozbitý alebo prasknutý zadný(batériový) kryt.

FixServis je voľbou číslo jeden pre tých, ktorí vyžadujú kvalitne a odborne vykonanú prácu promptne a dôkladne. Majú dlhoročné skúsenosti, sú spoľahliví a poradia si s akýmkoľvek smart-zariadením, nielen Huawei a Honor, profesionálne a za krátky čas.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú