Hra je vonku ešte iba niekoľko mesiacov a autori už v peňaženke pociťujú odchádzajúcich hráčov najnovšieho Call of Duty. V Infinity Ward sa teda zamysleli a prišli na vynikajúci spôsob, akým prilákajú odpadlých hráčov späť k hre.

Modern Warfare sa zaradila medzi tie podarenejšie počiny série, no aj napriek jej kvalitám nedokázala hra zaujať komunitu natoľko, aby prikovala hráčov k obrazovkám tak, ako sa to podarilo niekoľkokrát v minulosti s kultovejšími zárezmi série. Je takmer isté, že k odchodu hráčov ku konkurentom dopomohla aj horšia technická stránka, nevyváženosť zbraní a herných módov v hre pre viacerých hráčov a matchmaking postavený na zručnostiach daného hráča.

Hra prešla viacerými technickými revíziami, no autori aj tak s klesajúceho počtu hráčov nie sú nadšení. Preto naťahujú ruku k bývalým hráčom a formou dotazníka sa ich pýtajú, čo by ich k opätovnému hraniu Modern Warfare dokázalo späť pritiahnuť.

Nenechaj si ujsť
Netradičný simulátor šokoval hernú komunitu. Zahráš si za Ježiša

Možností na výber je pomerne veľa, začínajúc pri technických nedostatkov titulu, cez samotné fungovanie hry viacerých hráčov až po nové nápady, ktoré by mohlo Infinity Ward do hry z tejto jesene zakomponovať. My sme teda zvedaví, ako dokážu tieto poznámky autori hry otočiť na realitu, a či v takomto prípade prilákajú bývalých hráčov späť k poslednému dielu Call of Duty.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom