Mali sme tu rôzne simulátory. Medzi tie najkvalitnejšie a najhranejšie patrí séria Farming Simulator, no ak hľadáš niečo nezvyčajné, určite by si nemal minúť výtvory od štúdia PlayWay. Ich novinka by sa mala volať I Am Jesus Christ, no a viac ti vysvetľovať už asi nemusíme.

Je to tak, vžiješ sa do kože nášho spasiteľa, toho najvyššieho, a to konkrétne do jednej z jeho troch božských podôb. Za najvyššieho otca si si mohol zahrať už niekoľko rokov dozadu v božskej sérii Black & White od Petra Molyneuxa, za ducha svätého by ťa hra asi nebavila, no a hra za Ježiša Krista je tutovka, povedali si pravdepodobne autori.

Náplňou hry bude prechádzka celým obdobím Kristových rokov, takže bude dosť priestoru na dobré skutky, zázraky a uzdravovania. Chýbať nebude ani simulátor modlenia a odpúšťania hriechov. Akčnejší aspekt simulátoru I Am Jesus Christs dodávajú boje s démonmi a samotným Satanom

Nenechaj si ujsť
Aplikácia obľúbená v pirátskej komunite spúšťa zdarma vlastnú streamovaciu službu

Aj keď hra ešte nemá ohlásený dátum vydania, už teraz vieme, že by sme sa mali dočkať aj samotnej krížovej cesty so všetkým, čo k nej patrilo a čo nasledovalo. Nuž, sme zvedaví ako táto záležitosť dopadne ako po hernej stránke, tak aj po samotnom prijatí takéhoto konceptu medzi ľuďmi.

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom