Neľútostný boj o prežitie si môžu hráči naplno vychutnať v populárnej hre PlayerUnknown’s Battlegrounds od marca tohto roka. Od tej doby získala táto herná pecka mnoho významných prvenstiev a tvorcovia hry si pre hráčov teraz pripravili nové vylepšenia. Nová mapa Miramar zavíta do hry spolu s ďalšími vylepšeniami už tesne pred Vianocami.

PlayerUnknown’s Battlegrounds si hráči mohli zakúpiť v službe Steam od jari, pričom hra bola doposiaľ dostupná v „early access“ verzii. Po niekoľkých mesiacoch vývoja si však štúdio PUBG Corp pre milovníkov tohto boja o prežitie pripravilo nové púštne prostredie v mape Miramar. Pôjde tak o druhú mapu, kde môže stovka hráčov bojovať proti sebe, aby nakoniec zvíťazil ten najlepší.

PlayerUnknown’s Battlegrounds v novom šate a s mnohými vylepšeniami

Okrem nového herného prostredia si hráči budú môcť ešte pred sviatkami vychutnať aj rôzne novinky, na ktoré tak dlho čakali. PlayerUnknown’s Battlegrounds príde vo verzii 1.0 na svet už 20. decembra, teda len chvíľu pred Vianocami. Základom mapy Miramar je v porovnaní s doterajším prostredím otvorený púštny priestor, no vývojári nezabudni pridať aj nejaké to mesto.

Zobraziť celú galériu (5)
playbattlegrounds.com

Nenechaj si ujsť
Prepracovaný systém na cheaterov v PlayerUnknown’s Battlegrounds odhalí každý deň obrovské množstvo hráčov

El Pozo, Los Leones, San Martin, Monte Nuevo, Chumacera či Pecado sú však od seba vzdialené a ponúkajú rozličné typy budov. Kým v niektorých z nich hráč nájde priemyselné budovy či motocyklovú trať, tak do iných vývojári zasa umiestnili nákupné centrá a mnoho vysokých budov, ktoré si zamiluje každý správny sniper. Juhozápad Miramaru obsadili dva ostrovy prepojené mostami, ktoré sú zároveň jedinou únikovou cestou. Na severe sa hráči môžu vydať do oblastí Chumacera a Pecado.

Aby toho nebolo málo, do mapy bola zasadená aj vojenská základňa, ktorá má spĺňať očakávania hráčov bažiacich po poriadnej akcii. Exkluzivitou mapy Miramar budú tiež nové zbrane, terénne auto a ďalšie prostriedky, ktoré hráčom len umocnia silný zážitok z hry. Pokiaľ sa aj ty nevieš dočkať všetkých noviniek, ktoré zavítajú do PlayerUnknown’s Battlegrounds, nenechaj si ujsť priložený trailer.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom