Meizu MX6 prešiel certifikáciou v Číne

banner-mx5Napriek tomu, že v Číne aktuálne prebiehajú oslavy čínskeho nového roka, čo môže viesť k menšiemu útlmu informácií, sa predsa len k nám dostali nové informácie o pripravovanej vlajkovej lodi známeho čínskeho výrobcu smartfónov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Meizu pri svojich začiatkoch predstavoval len jednu vlajkovú loď ročne. V posledných dvoch rokoch sa však situácia podstatne zmenila a výrobca už svoj sortiment rozšíril o ďalšie prírastky. Minulý rok sme mohli byť svedkami predstavenia modelov nižšej, strednej, ale aj vyššej triedy. Ak by sme ich brali od najnižšej po najvyššiu triedu, tak sú to modely M2, M2 Note, M1 Metal, vlajková loď MX5 a nadupaný Meizu Pro 5. Nemôžeme síce povedať, že je to veľa smartfónov, ale najnovšie informácie tvrdia, že od predstavenia novej vlajkovej lode nemusíme byť až tak ďaleko.

meizu mx6 unik

V oficiálnych čínskych dokumentoch je smartfón uvádzaný ako Meizu M681Q. Najlákavejšou novinkou bez pochýb bude 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20. Zo starších únikov už vieme, že Meizu MX6 pravdepodobne ponúkne FullHD displej, 3 GB RAM či nadstavbu FlymeOS založenú na Androide 6.0 Mashmallow. Výbornou správou je taktiež fakt, že sa MediaTek už naplno pripravuje na výrobu nového high-end procesora, čiže môžeme očakávať skoré predstavenie novej vlajkovej lode.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
 • stanley

  zas to asi nebude mat SD karty, co? :(

 • lukass86

  Keď bude mat ozaj taky tvar tak pecka

  • Peter Puhovich

   jedná sa len o koncept smartfónu, takže pravdepodobnosť, že by sme smartfón uvideli s týmto dizajnom je veľmi nízka :) všetky smartfóny od meizu navyše disponujú zaoblenými hranami