Meizu M1 Note 2 na novej fotografii

Teraz čítate
Meizu M1 Note 2 na novej fotografii

Začiatkom roka sa na trhu objavil zaujímavý kúsok z dielne Meizu a to model M1 Note. Tento ponúka výbornú výbavu vyšperkovanú prijateľnou cenou. Spoločnosť po úspešných predajných číslach nič nenecháva na náhodu a už pripravuje jeho nástupcu.

[/blockquote]

Nové Meizu M1 Note 2, ako znie názov nového modelu, by mal ponúknuť skôr evolúciu ako revolúciu. Z dostupných informácií vieme, že ponúkne plastovú unibody konštrukciu podobnú iPhonu 5C. Ďalším vítaním vylepšením je umiestnenie vypínacieho tlačidla, ktoré by malo byť umiestené na pravej strane spolu a ovládaním hlasitosti. O Meizu je známe, že toto tlačidlo umiestňuje na hornú stranu smartfónov, čo nie je zrovna najpohodlnejšie.

Meizu M1 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Oficiálny dátum predstavenia zatiaľ nie je známy a pravdepodobne by sa malo tak stať 2. júna. Podrobnosti ohľadom špecifikácií by mali byť odhalené v nasledujúcich dňoch.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.