Marvel Studios vnadí na štvrtú fázu MCU nádherným videom Marvel Studios Celebrates The Movies. Pútavo v ňom spája dôležité momenty z predošlých filmov s chystanými projektami a k tomu s hovoreným slovom Stana Leeho. Jednoducho všetko, čo si ako fanúšikovia tohto univerza môžeme priať. Tešiť sa môžeme na bohatú nádielku nového filmového aj seriálového obsahu.

Video začína práve Leeho monológom: „Milujem byť s ľuďmi; je to ten najlepší pocit na svete. Svet sa môže meniť a vyvíjať, ale jedna vec zostane rovnaká – všetci sme členmi jednej veľkej rodiny.“ V pozadí môžeme vidieť zábery z filmov Iron Man, Kapitán Amerika, Thor, Avengers a Black Panther a Lee pokračuje: „Ten muž vedľa teba, je tvoj brat. Tá žena tam, je tvoja sestra. Všetci sme súčasťou jedného vesmíru, ktorý sa stále posúva vyššie a vpred k väčšej sláve.“

Veľký okamih príde s ukázaním reakcie divákov pri sledovaní Avengers: Endgame, kedy sa všetci superhrdinovia vrátia z portálov po tom, čo boli Thanosom vymazaní zo sveta. Od tohto momentu sa presúvame k novým projektom ako Black Widow, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings alebo k Eternals.

Z videa napríklad vieme, že Black Panther 2 bude mať názov Black Panther: Wakanda Forever, Captain Marvel 2 sa predstaví ako The Marvels a takisto sme mali možnosť vidieť aj vôbec prvé zábery z Eternals.

Len nedávno skončili prvé série seriálov WandaVisionFalcon and the Winter Soldier, aby pripravili pôdu pre plynulé pokračovanie fázy 4. Už čoskoro vyjde nový seriál Loki, následne konečne uvidíme viackrát odkladanú Black Widow, niekedy v lete dorazí aj projekt What If…? a o čosi neskôr aj Shang-Chi a Eternals.

Na čom si všetky Marvel filmy vychutnáš v skvelej kvalite?

Pozri si ich na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Vzhľadom na aktuálnu situáciu po celom svete je možné, že sa premiéry filmov v kinách budú mierne posúvať. Aktuálny rozpis na tento aj nasledujúce roky ale vyzerá nasledovne:

Loki (11. jún 2021)
Black Widow (7. júl 2021)
What If…? (leto 2021)
Shang-Chi: And the Legend of the Ten Rings (3. september 2021)
Eternals (5. november 2021)
Hawkeye (koniec 2021)

Marvel Studios

Ms. Marvel (koniec 2021)
Spider-Man 3: No Way Home (17. december 2021)

Marvel Studios

Doctor Strange in the Multiverse of Madness (25. marec 2022)

Marvel Studios

Thor: Love and Thunder (6. máj 2022)

Marvel Studios

Black Panther: Wakanda Forever (8. júl 2022)

Screenshot: Marvel Studios

The Marvels (11. november 2022)

Marvel Studios

Ant-Man and the Wasp: Quantumania (17. február 2023)

Marvel Studios

Guardians of the Galaxy Vol. 3 (5. máj 2023)

Marvel

Fantastic Four (príde až po uvedení Guardians of the Galaxy Vol. 3)

Marvel Studios

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP