Obľúbený superhrdina Iron Man sa na konci marveláckej ságy Avengers obetoval, aby zachránil ostatných. Fanúšikovia však aj po tomto očakávali aspoň jediný návrat Roberta Downey Jr. do superdinského obleku, čo však herec v nedávnom podcaste definitívne zmietol zo stola, píše CNET.

SmartLess je podcast sprevádzaný Jasonom Batemanom, Sean Hayesom a Willom Arnettom, ktorí týždenne sadajú k mikrofónu s cieľom vedenia voľnej diskusie s aktuálnym hosťom, kedy odhaľujú jeho postavenie v šoubiznise.

Minulotýždňovú epizódu obohatil svojou prítomnosťou charizmatický herec a producent, Robert Downey Jr., ktorý sa mimo ostatných nezanedbateľných rolí preslávil aj ako superhrdina Iron Man z MCU, či už vo vlastných filmoch, alebo vo veľkolepej ságe Avengers.

V takomto duchu sa niesol aj samotný podcast, kedy sa moderátori nevyhli otázkam sústreďujúcim sa na budúcnosť jeho postavy. „Pokiaľ ide o mňa, kapitola Marvel je už za mnou. Som nadšený, že Marvel je už na inej ceste a skúšajú kopu nových vecí.“

Obľúbený herec sa predsa len ešte raz vráti do filmu od Marvelu. Pasáž s postavou Roberta vo filme Black Widow, naplánovanom na november tohto roka, je však podľa všetkého už natočená a pochádza zo série záberov, ktoré sa nedostali do finálnej verzie veľkofilmu Captain America: Občianska vojna.

Ďalším zábleskom nádeje je zakomponovanie hercovho hlasu do snímky Ironheart v prípade, že takýto projekt dostane od Marvelu v budúcnosti zelenú. V nej by mohol Robert Downey Jr. nahovoriť umelú inteligenciu využívanú práve hlavnou postavou, RiRi Williams, figurujúcou v univerze ako nástupca Iron Mana, informuje portál Metro.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú