V prvom filme 5. fázy Marvel Cinematic Universe sa pozrieme na osudy obľúbenej superhrdinky Black Widow. Trailer naznačuje, že sa môžeme tešiť na poriadnu dávku akcie na popredí spletitého príbehu, odkazujúceho na úplne začiatky svetovo známej špiónky.

Minulosť Natashi Romanoff v podaní excelentnej Scarlett Johansson bude v novej marvelovke rozdelená do dvoch častí. Prvá z nich sa bude zameriavať na jej pôsobenie v projekte Red Room, čo je v podstate tajný sovietsky program s cieľom trénovať tých najlepších špiónov.

V Red Room však dochádza k vymývaniu mozgov, len aby sa z mladých dievčat stali smrteľné biologické zbrane. Natasha sa v traileri dozvedá, že jej úhlavný nepriateľ Taskmaster vďaka programu Red Room produkuje zástupy smrteľných agentiek, ako inak, poštvaných proti nej.

Trailer vo veľkej miere naznačuje prehĺbenie emocionálnej roviny hlavnej hrdinky s jej najbližšími. Veľkú úlohu v nadchádzajúcej marvelovke bude zohrávať práve Yelena Belova v podaní Florence Pug, ktorá bude verne stáť po Natashinom boku.

Ďalším spoločníkom hlavnej hrdinky bude fanúšikmi vyprosený Thaddeus Ross. Ten je v komunite MCU známy najmä ako vedúci ťaženia proti Bruce Bannerovi vo filme Neuveriteľný Hulk a ako jeden zo schvaľujúcich Sokovských dohôd v Captain America: Občianska vojna.

Nenechaj si ujsť
Netflix obohatil ponuku o ďalšie známe tituly s českým dabingom

Práve prítomnosť Generála Rossa naznačuje zasadenie prvej hranej Black Widow snímky. Film sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude odohrávať medzi udalosťami Avengers: Endgame a Captain America: Občianska vojna. Prvá marvelovka z novej, 5. etapy MCU príde do našich kín 30. apríla.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom