Mark Wahlberg opäť spojil sily so svojim dvorným režisérom Peterom Bergom. Tentokrát sa v službách Netflixu a akčnej komédii Spencer Confidential vydáva vyšetriť dvojnásobnú vraždu, informuje Cinemablend.

Akčnú buddy komédiu Spencer Confidential, v ktorej si hlavnú úlohu zahrá Mark Wahlberg, sme ti v samostatnom článku o najočakávanejších filmoch od Netflixu priblížili iba nedávno. Wahlberg si v nej zahrá úlohu bývalého policajta Spensera, ktorý sa dostáva z väzenia, no na svoje nemilé prekvapenie zisťuje, že veci na slobode sa zásadne zmenili.

Spenser je teda odhodlaný začať nový život, ešte pred tým však svoju starému kamošovi a trénerovi boxu sľúbi, že pomôže nováčikovi Hawkovi (Winston Duke). Dvojica si napriek rozdielom začne k sebe hľadať cestu, až napokon skončí pri vyšetrovaní dvojnásobnej vraždy bývalých kolegov hlavného hrdinu.

Hlavná zápletka možno nie je najoriginálnejšia, pripravovaný film sa však pravdepodobne bude vo veľkom spoliehať predovšetkým na ústrednú dvojicu a komické situácie, ktoré bude musieť riešiť. To napokon potvrdzuje aj najnovší trailer, ktorý  okrem humoru sľubuje aj kopec akcie a pästných súbojov.

Zaujímavosťou je, že vo filme si zahrá aj hviezda UFC, Donald ‚Cowboy‘ Cerrone, ktorý síce posledný víkend dostal v ringu výprask od Connora McGregora, vo filme však dá Wahlbergovi poriadne zabrať.

Ak sa akčná komédia ukáže ako úspešná a diváci o ňu budú mať záujem, Wahlberga ako detektíva Spensera v spoločnosti režiséra Petera Berga ešte na Netflixe pravdepodobne uvidíme. Dvojica, ktorá má za sebou vydarené snímky ako Lone SurvivorDeepwater HorizonPatriots Day, či Mile 22, totiž podľa Deadline s Netflixom uzavrela dohodu o prípadných pokračovaniach. Či im Netflix odklepne zelenú, uvidíme 6. marca, kedy je naplánovaná premiéra filmu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom