banner-oneplus2OnePlus sa pomaly pevne zarýva do podvedomia fanúšikov po celom svete. Táto veľmi milá skutočnosť však prináša zo sebou aj zodpovednosť v podobe neustáleho zdokonaľovania nových smartfónov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po úspechu OnePlus 2 respektíve OnePlus X sa spoločnosť plne sústreďuje na svoj nový počin. OnePlus má v pláne budúci rok uviesť na trh “Mini“ verziu svojej vlajkovej lode, OnePlus 2. Novinka by mohla niesť označenie OnePlus 2 Mini a zo svojim väčším bratom bude mať veľa spoločného. Na internet uniklo množstvo informácií a už teraz vieme, že OnePlus chystá niečo naozaj veľké. Vzhľadom k faktu, že zariadenie disponuje označením “Mini“ výrobca sa rozhodol použiť oveľa menší 4,6-palcový FullHD displej. Pod kapotou by mal opäť pracovať Snapdragon 810 spolu so 4 GB operačnou pamäťou RAM a grafickým akcelerátorom Adreno 530.

oneplus-unknown_1

Sofvérovú časť obstará Android 5.1.1 s nadstavbou OxygenOS. Po fotografickej stránke by sme sa mohli dočkať fotoaparátu s rozlíšením 12 MPx. Predný selfie fotoaparát pravdepodobne ponúkne 5 MPx rozlíšenie. Bohužiaľ informácie ohľadom dizajnu sú zatiaľ veľkou neznámou.

oneplus-unknown_2

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP