LeTV za mesiac predalo až 1 milión smartfónov, vedie najnovší LeTV Le 1S

banner-letv-le-1S
Spoločnosť LeTV je v Číne známa ako poskytovateľ streamovacích služieb a výrobca SmartTV. Na trh smartfónov sa však dostala až v máji tohto roka, kedy priniesla trojicu úplne nových zariadení, pričom v novembri sa k nim pridal štvrtý „súrodenec“.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výrobca svojimi smartfónmi naozaj zaujala, čo dokazujú aj ich predaje. LeTV prelomilo vlastný predajný rekord, keďže za november predali celkovo až 1 milión smartfónov. Z toho tvorilo 780 000 kusov len najnovšie LeTV Le 1S, po ktorom je v Číne dopyt naozaj obrovský. Zvyšok tvoria vlajkové lode spoločnosti, LeTV One Pro a LeTV Max.

LETV Le 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Tieto veľmi pekné čísla robia z LeTV jednu z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich čínskych spoločností na trhu so smartfónmi. Keďže je LeTV v oblasti smartfónov len približne 7 mesiacov, ich výsledky sú naozaj úctyhodné, čomu sa ani nečudujeme, keďže ich smartfóny ponúkajú jeden z najlepších pomerov ceny a výkonu na trhu. Spoločnosť dokonca priznala, že najnovší LeTV Le 1S predáva pod výrobnú cenu, aby dosiahla tak nízkej predajnej ceny. Tento smartfón s celokovovým telom, výkonným Helio X10 procesorom, 3 GB RAM, 13 MPx fotoaparátom či snímačom odtlačkov prstov stojí v Číne len 157 €, pričom u nás sa predáva za 279 €.

LeTV zverejnilo aj nejaké demografické údaje. Spoločnosť tvrdí, že 56,7% z užívateľov ich smartfónov sú muži, 41,27 % používateľov sa narodilo v rokoch 1980 a viac, zatiaľ čo 36,14 % sa narodilo v rokoch 1990 a viac. LeTV smartfóny sú tak v Číne populárne hlavne medzi mladými.

Zdroj: Gizmochina.com, Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]
 • Tomas

  Chcem sa opytat ked pisu, ze nepodporuju LTE pasmo 800MHz tak ci by som mal problem aj s 3G sietou (internet)?

  • Dobrý deň, 3G sieť bude fungovať úplne bez problémov, dokonca chytíte aj 4G signál od niektorých operátorov, napríklad internet od Swanu bude na telefóne bežať úplne v pohode, samozrejme ak sa budete nachádzať v oblasti s pokrytím :)

   • Tomas

    ano ano to viem ze 4G od swanu mi pojde to som si uz zistoval :) len som sa bal aby nahodou nebol problem s 3G ci sa to nahodou nesiri na frekvencii 800MHz… ale uz viem daku za odpoved a ochotu:) Tomas