LeTV predalo milión smartfónov len za 3 mesiace

banner-oneplus2
Vstup na trh smartfónov je v dnešnej dobe neľahká záležitosť. Čínske LeTV však svoje 3 novinky vybavilo špičkovým hardvérom a nízkou cenou, čo priam spoločnosť predurčovalo na skvelé predajné čísla. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Modely spoločnosti vzbudzovali rešpekt aj pred inými výrobcami a my v redakcii sme mali tú česť otestovať “najslabšiu“ verziu LeTV One. S pribúdajúcimi mesiacmi popularita prudko vzrastala. Spoločnosť uvádza, že najvybavenejší model LeTV Max vypredala za 21 sekúnd s počtom 21 000 kusov, zatiaľ čo 50 000 kusov LeTV One vypredali za 53 sekúnd. Najnovšie správy hovoria, že spoločnosť LeTV má už 4,4 % podiel na trhu, zatiaľ čo za mesiac jún predali neuveriteľných 564 000 kusov smartfónov. Ďalším vynikajúcim míľnikom pre túto mladú spoločnosť bol fakt, že ako prvý uviedli smartfón s novým typom napájacieho konektora USB Type-C.

LeTV smartfóny kúpite najlacnejšie v e-shope iBuygou.com!

SAM_0176
Táto mladá ambiciózna spoločnosť má vskutku svetlú budúcnosť pred sebou a my sa veľmi tešíme na nové modely, ktoré sa samozrejme budeme snažiť pre vás otestovať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]