LeTV plánuje v tomto roku predstaviť ďalšie smartfóny so Snapdragonom 820

banner-letv-le-1S
To, že LeTV predstavilo prvý smartfón so Snapdragonom 820 vám už určite pripomínať nemusíme. Zdá sa, že tento procesor sa LeTV zapáčil a v tomto roku ešte uvidíme zopár zariadení s najnovším procesorom od spoločnosti Qualcomm.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výrobca totiž plánuje predstaviť ešte niekoľko zariadení so Snapdragonom 820 a dúfa, že tento procesor nebude čeliť vlne kritiky, ako tomu bolo pri Snapdragone 810.

LeTV sa už ujal ako jeden z popredných svetových inovátorov a rozhodnutie priniesť Snapdragon 820 v našich nových zariadeniach je dôkazom našej snahy vytvárať a dodávať najlepšiu dostupnú technológiu pre zákazníkov.

LETV ONE MAX 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>letv-le-max-pro

Novinkám, ktoré priniesol Snapdragon 820 sme sa venovali v samostatnom článku, no spomeňme si napríklad celkovo lepší výkon, Quick Charge 3.0 či ultrazvukový snímač odtlačkov prstov Sense ID. Toto všetko môžeme očakávať aj v nových smartfónoch od LeTV, takže sa máme na čo tešiť.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.