banner-letv-le-1S
Šesť mesiacov dozadu sa na trh dostala séria smartfónov LeTV Le. Tá ponúka top výbavu v tele z kovu. Svet techniky teraz čaká na pokračovanie a pravdepodobne sa ho už čoskoro dočkáme, keďže sa v známom AnTuTu objavil prvý kúsok z novej generácie LeTV, Max Pro.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V ňom by sme podľa obrázka nižšie mali nájsť Snapdragon 820, ktorý podľa všetkého nájdeme aj v novom Xiaomi Mi5. Už z čipu je možné usúdiť, že nový LeTV Max Pro sa môže ľahko pustiť do boja s top rivalmi. A to nielen z Číny.

LETV MAX 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


letv max pro

Ďalšie čísla to len potvrdzujú. Prednej časti bude dominovať 5,5-palcový QuadHD 2K displej a 4 MPx predná kamera (UltraPixel?). Na zadnej strane by sa mal nachádzať 21 MPx fotoaparát, Sony IMX220 alebo novší IMX230 snímač. LeTV Max Pro by mal ponúknuť aj 64 GB vnútornej pamäte, pričom o plynulý multitasking sa postará 4 GB RAM pamäť. Novinka bude bežať na Androide 6.0 Marshmallow. Nič iné sa zatiaľ o LeTV Max Pro nevie, no fakt, že sme ho našli v AnTuTu môže znamenať, že čoskoro bude oficiálne predstavený. My vás už o všetkom informujeme.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP