LeTV Max s 2K displejom, Snapdragonom 810 a 4 GB RAM prichádza na Slovensko

banner-letv-one-pro
Tretím a zároveň posledným smartfónom čínskeho nováčika LeTV je top model LeTV Max. Toto monštrum je naozaj špičkové a so svojou výbavou atakuje len tie najvyššie priečky. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

LeTV Max v verzii s 32 GB interným úložiskom sa dostal do ponuky prvého slovenského e-shopu, v ktorom ho kúpite za cenu 516 €. Výsledná cena je samozrejme vyššia, ako tá čínska, no samozrejmosťou je 2 ročná záruka s plnohodnotným servisom. Pre zaujímavosť, e-shop iBuygou.com ponúka LeTV Max v 32 GB verzii za cenu 473 €. Na Slovensko sa dostala aj 64 GB verzia LeTV Max, ktorá stojí 559 €.

LETV ONE MAX 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


letv-max-na-slovensku-2

LeTV One vs LeTV Max

Špecifikácie LeTV Max priam naháňajú strach. Krásnu konštrukciu tvorenú hliníkom dopĺňa na prednej strane 6,33-palcový displej s 2K rozlíšením. Jemnosť displeja sa zastavila na hodnote 464 ppi. Procesor Snapdragon 810 spolu so 4 GB operačnou pamäťou RAM dodávajú zariadeniu potrebný výkon, ktorý sa odzrkadlil aj na umiestnení v známom benchmarkovom programe Antutu. Interné úložisko má buď 32, 64 alebo 128 GB, no u nás sa predávajú len prvé dve verzie. Softvérová stránka je tvorená Androidom 5.1, ktorý pracuje pod nadstavbou eUI 5. Takáto dávka výkonu si žiada aj poriadnu batériu, ktorá má v prípade LeTV Max solídnu kapacitu 3400 mAh.

LETV ONE MAX 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


letv-max-na-slovensku-3
Fotografický nadšenci si prídu na svoje vďaka špičkovému 21 MPx fotoaparátu so snímačom od Sony a optickou stabilizáciou obrazu. LeTV Max podporuje DualSIM funkcionalitu s LTE, no opäť chýba plná podpora frekvencií na Slovensku. Samozrejme nesmieme vynechať ani nový typ reverzibilného napájacieho konektora USB Type-C a snímač odtlačkov umiestnený na zadnej strane.

letv-maxLeTV-One-Max (2) LeTV-One-Max (3)LeTV-One-Max (1) LeTV-One-Maxletv-max3

Zdroj: Heureka.sk

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]