Streamovacia služba HBO Go svojich predplatiteľov už čoskoro poteší milým prekvapením. Do knižnice služby budú pridané všetky epizódy úspešného sitkomu Priatelia a to aj so slovenským dabingom.

Ako služba informuje na svojej facebookovej stránke, Priatelia budú do ponuky HBO Go zaradení už na budúci mesiac, konkrétne od 15. apríla. Fanúšikovia si budú môcť vychutnať všetkých 10 sérií a dokopy 236 epizód ikonického sitkomu a to ako s originálnym znením, tak aj s možnosťou českého a slovenského dabingu.

Podobne ako pri ďalších filmoch a seriáloch, ktoré sa v ponuke služby so slovenským dabingom začali intenzívne objavovať počas posledných týždňov, aj pri sitkome Priatelia HBO dabingové práva získalo od TV Markíza. Tešiť sa teda môžeš na pôvodné slovenské znenie v podaní Kataríny Brychtovej, Andrey „Karni“Karnasovej, „Bibi Škorice“ Ondrejkovej, Dušana Cinkotu, Ivana Šandora a Stanislava Krála.

moviestillsdb.com

Populárny sitkom bol u nás do konca minulého roka dostupný na Netflixe, tu ho však diváci našli iba v pôvodnom znení a bez podpory lokálnych titulkov. Teraz sa Priatelia vracajú na HBO, odkiaľ pravdepodobne tak skoro neodídu. Vlastníkom vysielacích práv je totiž spoločnosť Warner Bros., pod ktorú spadá aj streamovacia služba HBO Max.

Tá má u nás počas tohto roka nahradiť aj tuzemský variant HBO Go a zároveň pripravuje aj „špeciál“ Priateľov, v ktorom sa hviezdy a producenti seriálu stretnú na obrazovke a podelia sa s divákmi o zábavné momenty z nakrúcania aj vlastné spomienky. Projekt však aktuálne komplikuje situácia s COVID-19 a bol odložený na neurčito.

HBO Go tak opäť dokazuje silné zameranie na slovenského diváka. Ako vôbec prvá veľká streamovacia služba začala na našom trhu ponúkať obsah aj so slovenským dabingom, konkurenciu spoločnosť nachádza v Apple TV+, ktorá do slovenčiny lokalizuje titulky ku svojmu obsahu.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú