Zabijak Netflixu je v Amerike dostupný už od mája tohto roka. Za navýšenú cenovku ponúka okrem vlastných titulov aj seriál Priatelia, na ktorý má služba HBO Max v USA exkluzívne práva. Mnohí z nás už možno aj zabudli, že jedným z kľúčových titulov pri štartovaní služby mali byť aj znovuzrodení Priatelia, ktorí opäť prišli o dátum premiéry, píše Variety.

Po niekoľkých „tradičnejších“ odkladoch aj v tomto prípade zaúradoval koronavírus, ktorý podľa portálu Variety odložil stretávku po viac ako pätnástich rokoch na neurčito. Bob Greenblatt, CEO WarnerMedia, sa na margo zdržania produkcie vyjadril nasledovne: „Robíme všetko preto, aby tento špeciál bol dokončený ešte v lete. Dúfame, že sa budeme môcť vrátiť k produkcii čím skôr.

moviestillsdb.com

Špeciál by mal byť natočený v uvoľnenej atmosfére, kedy Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry a Matt LeBlanc budú spomínať na zážitky z natáčania pred živým publikom, čo pri zohľadnení aktuálnej situácie v Amerike rozhodne nie je uskutočniteľné. Greenblatt dodáva:

Myslíme si, že nájdeme obrovskú pridanú hodnotu pri zakomponovaní živého publika, ktoré bude môcť na vlastnej koži zažiť stretávku s týmito šiestimi priateľmi po rokoch. Nechceli sme to zbúchať narýchlo cez konferenčné hovory, kedy by sa herci natáčali z ich kuchýň alebo spální.

Nenechaj si ujsť
Toto je 10 najlepších seriálov inšpirovaných skutočnými udalosťami

Nový dátum stretávky Rachel, Moniky, Phoebe, Rossa, Chandler a Joeyho po rokoch žiaľ stanovený nebol. Ako sme už písali minule, stretnutie priateľov môže pripomínať dokument obohatený o zážitky z natáčania a poriadnu dávku humoru, bez akejkoľvek štruktúrovanej kostry v podobe scenára.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú