Netflix si v tomto roku pre svojich predplatiteľov nachystal viac ako 70 celovečerných filmov (detailný zoznam nájdeš tu), medzi ktorými nechýbajú ani hviezdne obsadené snímky s veľkým potenciálom.

Jednou z nich je aj prichádzajúca čierna komédia I Care a Lot v hlavnej roli s nominantkou na Oscara, herečkou Rosamund Pike (Gone Girl). V novom filme, ktorý má na Netflixe premiéru o mesiac 19. februára, britská umelkyňa stvárni podvodníčku Marlu, ktorá prišla na spôsob, ako profitovať na starých ľuďoch.

Neprehliadni
Prvý seriál Marvelu je konečne tu. Oplatí sa pozrieť a čo nové prináša do univerza?

Marla sa tvári ako dôveryhodná poručníčka seniorov, svojich klientov však hneď po zverení do opatery šupne do stareckých zariadení a v tichosti predá ich majetok. Podobným štýlom si hlavná protagonistka vyhliadne aj perfektnú korisť, dôchodkyňu Jennifer (Dianne Wiest). Tá však má mocných priateľov a Marla sa zapletá s nebezpečným šéfom miestneho podsvetia.

Film I Care a Lot mal premiéru počas medzinárodného filmového festivalu v Toronte v septembri minulého roka a prvé ohlasy hovoria o originálnej komédii postavenej na chytľavom čiernom humore a predovšetkým skvelom hereckom výkone Rosamunde Pike.

Neprehliadni
KVÍZ: Tento test dá na 100 % len málo ľudí. Poznáš detaily z filmov Krstný otec, Schindlerov zoznam, Rocky a ďalších klasík?

Okrem charizmatickej britskej herečky sa vo filme môžeme tešiť aj na jednu z najväčších hviezd Game of Thrones, Petera Dinklagea.

Ten vo filme zastane práve obávaného zločinca, ktorému sa nepáčia podvodné praktiky hlavnej hrdinky a dostáva sa s ňou do otvoreného sporu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP