V segmente smartfónov sme sa doteraz stretávali s rôznymi typmi modelov orientovanými pre biznis, či fotografovanie. Razer Phone však bol prvým modelom, ktorý sa svojim spracovaním a výbavou zameral na zarytých hráčov. Kategóriu herných smartfónov čoskoro obohatí o nový kúsok aj čínske Xiaomi, ktoré pri jeho vývoji spolupracuje so spoločnosťou Black Shark. 

O pripravovanom hernom smartfóne s logom spoločnosti Black Shark sa šepká už niekoľko týždňov, no na jeho oficiálne odhalenie už nemusíme dlho čakať. Debut tejto novinky, ktorá vznikla aj pričinením Xiaomi, je naplánovaný na 13. apríl, teda budúci piatok. Týždeň pred svojim veľkým dňom však nový Black Shark ukázal krivky na prvom plagáte.

Black Shark bude tým pravým herným smartfónom

Tento nový konkurent pre Razer Phone sa však neodhalil celý, ale iba z polovice. Narozdiel od doterajších modelov čínskeho Xiaomi sa na ňom nebude nachádzať logo „Mi“, ale značka spoločnosti Black Shark. Prvý herný smartfón z Číny sa tak už čoskoro vydá na lov, aby zdolal model od výrobcu herných produktov, ktorého sa bude snažiť prekonať svojou nadupanou výbavou a bohatým výkonom. Podobne ako u najnovšieho Xiaomi Mi MIX 2S, tak aj u smartfónu Black Shark môžeme očakávať Snapdragon 845.

Nenechaj si ujsť
Záhadný herný smartfón od Xiaomi svojím skóre ovládol Antutu. Je najlepší na svete

Tento kúsok kremíka bude spolupracovať s ohromnou operačnou pamäťou RAM o veľkosti 8 GB. Kombinácia tohto hardvéru prinesie hráčom jedinečný zážitok z hrania hier, ktorý by mal obohatiť aj kvalitný zvuk zo stereo reproduktorov. Interné úložisko príde s kapacitou až 256 GB, no prítomnosť displeja s obnovovacou frekvenciou 120 Hz ako u smartfónu Razer Phone ostáva naďalej veľkou neznámou. Viac informácií o tejto hernej novinke sa však dozvieme už o pár dní počas jej oficiálneho odhalenia. Splní podľa teba nový Black Shark smartfón očakávania hráčov?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom