Internetom dennodenne kolujú informácie o ďalšom pokračovaní nesmierne úspešnej série Grand Theft Auto, no tentoraz sa v rozhovore s fanúšikmi o možnom vydaní prekecol aj herný Trevor. Čo povedal o vydaní GTA VI Steven Ogg navyše?

Niet pochýb, že po početných úspechoch niekoľkokrát absolútne ohodnotených dielov v sérii sa očakávané GTA VI radí medzi najočakávanejšie hry.

Preto slová osoby Stevena Ogga, prepožičiavajúceho seba samého jeho digitálnemu dvojníkovi a obľúbencovi Trevorovi Philipsovi na Brasil Game Show zarezonovali azda všetkými kanálmi internetu.

,,Spočítajte si to, Rockstar vydáva svoje tituly každých 7-8 rokov.“

On totiž vydanie GTA VI odhaduje (možno nejde o číry odhad a o vydaní vie čosi viac) na budúci rok. Vraví: ,,vydania ďalšieho GTA sa dočkáte skoro, len si to spočítajte, GTA V vyšlo v roku 2013 a Rockstar vydáva svoje tituly každých 7-8 rokov.“

Nenechaj si ujsť
Steam otvára nový biznis, ktorý využije obľúbenú vlastnosť hier

Podľa týchto tvrdení je dosť možné, že sa vysnívanej šestky, ktorá sa mimochodom má najviac priblížiť k legendárnemu dielu Vice City, dočkáme až na nových konzolách. Vieš si predstaviť, akým spôsobom využije Rockstar silu nových hráčov na konzolovom trhu?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom