Internetom dennodenne kolujú informácie o ďalšom pokračovaní nesmierne úspešnej série Grand Theft Auto, no tentoraz sa v rozhovore s fanúšikmi o možnom vydaní prekecol aj herný Trevor. Čo povedal o vydaní GTA VI Steven Ogg navyše?

Niet pochýb, že po početných úspechoch niekoľkokrát absolútne ohodnotených dielov v sérii sa očakávané GTA VI radí medzi najočakávanejšie hry.

Preto slová osoby Stevena Ogga, prepožičiavajúceho seba samého jeho digitálnemu dvojníkovi a obľúbencovi Trevorovi Philipsovi na Brasil Game Show zarezonovali azda všetkými kanálmi internetu.

,,Spočítajte si to, Rockstar vydáva svoje tituly každých 7-8 rokov.“

On totiž vydanie GTA VI odhaduje (možno nejde o číry odhad a o vydaní vie čosi viac) na budúci rok. Vraví: ,,vydania ďalšieho GTA sa dočkáte skoro, len si to spočítajte, GTA V vyšlo v roku 2013 a Rockstar vydáva svoje tituly každých 7-8 rokov.“

Nenechaj si ujsť
Steam otvára nový biznis, ktorý využije obľúbenú vlastnosť hier

Podľa týchto tvrdení je dosť možné, že sa vysnívanej šestky, ktorá sa mimochodom má najviac priblížiť k legendárnemu dielu Vice City, dočkáme až na nových konzolách. Vieš si predstaviť, akým spôsobom využije Rockstar silu nových hráčov na konzolovom trhu?

Pošli nám TIP na článokHry