Pred pár dňami sme využili pozvanie spoločnosti Huawei a išli sme na krátky výlet do Monaka otestovať 5G sieť. Monako je bohatý štát známy predovšetkým ikonickou Veľkou cenou F1 a množstvom kasín, ktoré lákajú turistov či vplyvných ľudí z celého sveta.

Monacké kniežatstvo je mestský štát, ktorý je po Vatikáne druhý najmenší na svete. Nachádza sa medzi Stredozemným morom a Francúzskom na Azúrovom pobreží. Najľudnatejšou a najslávnejšou časťou Monaka je Monte Carlo. Patrí k hlavným ekonomickým mocnostiam v Stredomorí, nakoľko základom jeho hospodárstva je prevažne bankovníctvo a cestovný ruch.

Zobraziť celú galériu (0)
Pixabay (Úprava redakcie)

Svoj domov tu majú mnohé významné svetové celebrity, ale aj veľa športovcov, medzi ktorými nechýbajú aj niektoré zo Slovenska. Turisti vyhľadávajú Monako hlavne kvôli slávnej Veľkej cene F1, množstve kasín či príjemnej klíme.

Jeden z najlepších fotomobilov na trhu

Monako je samé o sebe veľmi fotogenické, a preto sme neváhali a pomocou Huawei P30 Pro sme vytvorili množstvo veľmi pekných snímok, ktoré si môžeš pozrieť v galérii nižšie. Huawei P30 Pro patrí aktuálne medzi najlepšie fotomobily súčasnosti. Vďačí za to predovšetkým trom zadným fotoaparátom so špeciálnym ToF senzorom.

Zobraziť celú galériu (0)
Dávid Igaz / FonTech

Primárny 40 MPx snímač ponúka optickú stabilizáciu a clonu f/1.6. Najvyššie v zoskupení fotoaparátov sa nachádza širokouhlý snímač s rozlíšením 20 MPx a clonou f/2.2. Novinkou je periskopický teleobjektív, ktorý ponúka aj optickú stabilizáciu. Vyššie spomínaný ToF senzor plní dôležitú úlohu pri zaostrovaní a vytváraní bokeh efektu.

Teraz si už ale poď vychutnať aj ty zaujímavé fotografie, ktoré sa nám podarilo v Monaku vytvoriť a rozhodne dokazujú špičkové kvality aktuálneho TOP modelu Huawei.

Fotografie v plnom rozlíšení nájdeš na tomto odkaz

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP