banner-nexus-6p
Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh svoj prvý model inteligentných hodiniek, Huawei Watch. Novinka si zakladá predovšetkým na svojom špičkovom dizajne a nadupanej výbave. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Huawei Watch ponúkajú 1,4-palcový dotykový AMOLED displej, ktorý je chránený voči poškriabaniu zafírovým sklíčkom a ponúka odolné telo z nerezovej ocele. Displej dosahuje rozlíšenie 400 × 400 pixlov a hustotu obrazových bodov 286 ppi.Ciferník s priemerom 42 mm je zhodný s tradičnou veľkosťou bežných náramkových hodiniek. Náramok Huawei Watch si môže používateľ sám ľahko vymeniť. Hodinky sú vyzbrojené funkciou upozornenia na prichádzajúce hovory, správy alebo e-maily, nechýba vyhľadávanie strateného telefónu, senzor srdečného tepu, gyroskop, akcelerometer, barometer či bezdrôtové spojenie so slúchadlami pomocou technológie Bluetooth. Navyše, hudbu si môžete do hodiniek stiahnuť pre počúvanie offline.

Huawei Watch W1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


huawei watch (3)

Ovládanie hlasom

Vďaka bezdrôtovému prepojeniu so slúchadlami pomocou technológie Bluetooth a podpore sťahovania hudby pre počúvanie offline sú Huawei Watch vhodné aj pre fitness či outdoor aktivity. Prehrávanie hudby je možné spustiť hlasovým príkazom v angličtine a rovnakým spôsobom je možné ovládať aj navigáciu. Text odosielanej správy je možné diktovať už v slovenskom jazyku. Funkcia vyhľadávania telefónu vám pomôže s nájdením telefónu doma či v kancelárii. Vďaka poslednej verzii rozhrania Google Android Wear sú Huawei Watch vhodné rovnako pre používateľov, ktorý vlastnia smartfón s OS Android, ale aj iOS.

Dostupnosť a cena

Huawei Watch sú na Slovensku dostupné od 16.11.2015 v odporúčanej koncovej cene 399 €. Na voľnom trhu a u operátora Slovak Telekom je k dispozícii strieborný variant Huawei Watch s čiernym koženým náramkom, u operátora Orange je dostupná verzia so Stainless Steel náramkom. Cena Huawei Watch sa v slovenských e-shopoch pohybuje od 286 €.

huawei watch (1)

Technické parametre Huawei Watch:

  • Displej: 1,4-palcový AMOLED displej, rozlíšenie 400 x 400 pixlov, hustota pixlov 286ppi, zafírové sklíčko proti poškriabaniu,
  • Hrúbka rámu/ciferníku: 0,6 mm/13 mm
  • OS: Android 4.3 a vyšší, iOS 8.2 a vyšší, podpora aktualizácií OTA
  • Konektivita: Bluetooth 4.1 BLE, Wi-Fi
  • Pamäť: 512 MB RAM, 4 GB flash
  • Batéria: 300 mAh, výdrž 1,5 dňa (32 hodín aktivity a 8 hodín spánku), čas dobíjania 75 minút
  • Stupeň odolnosti: IP67
  • Senzory: Gyroskop, akcelerometer, senzor srdečného tepu (PPG), barometer

Graf ceny produktu Huawei Watch W1 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS Huawei

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom