banner-mate-8Nadchádzajúca vlajková loď od Huawei, Huawei P9, je takmer za dverami. Jeden z najväčších výrobcov na svete onedlho predstaví svoj klenot, ktorý má poriadne zatopiť hlavným konkurentom. Dnes sa internetom rozšírila trojica nových fotografií.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Huawei nič nepodceňuje a do novej vlajkovej lode zakomponuje najmodernejšie prvky. Spomínané fotografie, ktoré sa dnes dostali na internet ukazujú, že P9-ka bude disponovať špičkovým duálnym fotoaparátom s laserovým zaostrovaním a prisvetlovacou LED diódou. Rozlíšenie samotných fotografií by mohlo byť 12 MPx a spoločnosť bude pri vývoji ťažiť z novej spolupráce s nemeckou firmou Leica. Vpredu by mal operovať kompaktný 5,2-palcový FullHD displej s 2.5D zahnutím po stranách.

Huaewi-P9-leak-04

Smartfón bude tradične, ako všetky zariadenia od Huawei vyrobený z kovu a na zadnej strane nájdeme rýchly snímač odtlačkov prstov. Po výkonovej stránke Huawei P9 príde s najnovším procesorom Kirin 950, grafickým akcelerátorom Mali-T880 GPU a 3 GB operačnou pamäťou RAM. Napájanie obstará nadpriemerná batéria o kapacite 3900 mAh. V spodnej časti potom nájdeme nový napájací konektor USB Type-C. Vlajkovej lode od Huawei sa dočkáme v druhom kvartáli tohto roka.

Huaewi-P9-leak-02

Huaewi-P9-leak-03

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP