Cenovo dostupný osempalcový tablet Huawei MediaPad T1 8.0 PRO s podporou LTE a telefonovania je od začiatku roka 2015 dostupný u operátorov Orange a O2  MediaPad T1 8.0 PRO disponuje precíznym spracovaním z lešteného hliníka, tenkou konštrukciou, veľkým displejom, výbornou výdržou batérie, podporou vysokorýchlostných sietí 4G LTE a vďaka podpore SIM karty umožňuje aj volania.

Huawei MediaPad T1 8.0 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Huawei MediaPad T1 8.0 PRO disponuje 8 – palcovým HD displejom s rozlíšením 1280 x 800 px a najlepším pomerom veľkosti displeja k telu tabletu vo svojej triede, podporou LTE CAT4 (s rýchlosťou sťahovania až 150 Mb/s) a výkonnou batériou s kapacitou 4800 mAh a technológiou úspory energie. MediaPad T1 8.0 PRO poháňa nový výkonný 64-bitový chipset Snapdragon 410 so 4-jadrovým procesorom na frekvencii 1,2 GHz a 1 GB operačnej pamäte. Užívateľom je ďalej k dispozícii 16 GB vnútornej pamäte s možnosťou rozšírenia pomocou MicroSD kariet. V  tablete beží operačný systém Android 4.4, ktorý je tradične doplnený nadstavbou Emotion UI. Tablet vyniká kompaktnou a veľmi tenkou konštrukciou so zaoblenými hranami rámu, ktorý ideálne padne do ruky. Elegantný dizajn tabletu podtrhuje precízne spracovanie a taktiež aj jeho zadná časť z lešteného hliníka.

Huawei MediaPad T1 8.0 PRO je na slovenskom trhu dostupný v ponuke Orange-u a O2 v štýlovom bielo-striebornom prevedení.

Zdroj: TS Huawei

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP