Počas MWC 19 v Šanghaji úspešne prebehol sumit deterministických 5G sietí. Počas summitu založila spoločnosť Huawei s viac ako 30 partnermi odvetvovú alianciu a inovačnú základňu pre 5G deterministické siete. Cieľom tejto organizácie je neustále podporovať konsenzus o rozvoji odvetvia, budovaní ekosystémov a urýchlení rozvoja oblasti 5G.

Diferencované a deterministické sieťové služby sú kľúčom k rozvoju 5G odvetvových aplikácií. Huawei je prvou spoločnosťou v odvetví, ktorá prišla s myšlienkou deterministickej siete.

Huawei zakladá alianciu pre podporu 5G siete

Využitím kľúčových technológií, ako sú Cloud Native, distribuovaná architektúra, dynamické, inteligentné rozdelenie siete a heterogénne ultra výkonné MEC, 5G deterministické siete prijímajú „jednotný cloud“, aby spĺňali diferencované sieťové požiadavky a deterministické záväzky SLA v odvetviach s cieľom zabezpečiť optimálne používateľské skúsenosti, podporovať inováciu aplikácií pre tisícky odvetví.

Nenechaj si ujsť
Čínsky Huawei je späť v hre a aj vďaka kauzám mu svitá na lepšie časy. Môže vyťažiť najviac vo svojej histórii

Shi Jilin, prezidentka produktovej rady Huawei Cloud Core Network, predniesla pri príležitosti založenia aliancie prejav:

5G znamená viac možností pre digitalizovaný priemysel a siete 5G poskytnú spoľahlivé, predvídateľné sieťové prostredie pre priemyselné aplikácie, ktoré vďaka nim udržia krok s diferencovanými a deterministickými požiadavkami rôznych odvetví.

Cieľom aliancie 5G deterministického sieťového odvetvia je zjednotiť priemyselných partnerov s cieľom podporiť otvorenú spoluprácu medzi dodávateľmi a odberateľmi, začleniť osvedčené postupy do priemyselných aplikácií a podporovať zdravý a udržateľný rozvoj odvetvia.

China Mobile, China Unicom, China Telecom a ďalší priemyselní partneri, ako napríklad China Media Group, State Grid Jiangsu Electric Power Company, Country Garden Holdings, Guangzhou Public Transport Group a Haier, zdieľajú svoje odvetvové aplikácie a postupy, čo dokazuje širokú perspektívu a životaschopnosť 5G aplikácií v rôznych priemyselných odvetviach.

Zobraziť celú galériu (0)
Wochit Tech/YouTube

Akademik čínskej strojárenskej akadémie Liu Yun Jie poznamenal:

Budúce siete poskytnú používateľom desiatky miliárd bezpečných a inteligentných spojení a služieb presahujúcich čas a priestor. Stanú sa nenahraditeľnou súčasťou nášho spoločenského života.“

Akademik tiež vyzval partnerov z odvetvia, aby podporili platformu založenú na aliancii 5G deterministického sieťového odvetvia a inovačnej základni v záujme spolupráce na preskúmaní vzájomne výhodného obchodného modelu a podpore rozvoja budúcich sietí. Na samite usporiadala spoločnosť Huawei a viac ako 30 priemyselných partnerov otvárací ceremoniál založenia aliancie 5G deterministického sieťového odvetvia a inovačnej základne.

Vytvorenie aliancie otvorí novú kapitolu pre rozvoj 5G siete a urýchli jej komerčné využitie a vývoj priemyselných aplikácií. Členovia aliancie v plnej miere využijú 5G diferencované a deterministické sieťové možnosti, ako aj základňu inovácií v odvetví, aby mohli prinášať inovatívnejšie 5G riešenia a aplikácie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom